Święta i Sylwester 2019 dla seniorów - gdzie warto się wybrać?

Święta i Sylwester 2019 dla seniorów - gdzie warto się wybrać?
Drukuj Skomentuj

Choć do okresu świąteczno-sylwestrowego jeszcze daleko, już teraz warto zastanowić się gdzie spędzić ten czas. Wbrew pozorom, seniorzy coraz częściej wybierają wyjazdy wypoczynkowe zamiast świętowania w domu. Jeśli więc planujesz spędzić Święta i Sylwestra 2019 w ośrodku wypoczynkowym, sprawdź wolne miejsca już teraz - później może być za późno! Jakie kierunki wziąć pod uwagę? Przedstawiamy, gdzie warto się wybrać na Święta i Sylwestra 2019.

Wypoczynek na Święta i Sylwestra 2019


Jak podaje biuro podróży Watra Travel, seniorzy częściej wybierają wyjazdy świąteczne niż sylwestrowe. Dlaczego Święta w ośrodkach wypoczynkowych stały się tak popularne? Ponieważ dają możliwość faktycznego czerpania radości ze spotkania z rodziną! Zamiast stać w kuchni i kolejkach sklepowych, seniorzy mogą zrelaksować się i po prostu… świętować.

 

Święta i Sylwester 2019 - ile to kosztuje?

 

Ceny wyjazdów świąteczno-sylwestrowych są nieco droższe od standardowych pobytów, organizowanych w ciągu roku. Wynika to nie tylko ze specyfiki terminu, ale też włączonych w pobyt atrakcji. Przykładowo: wyjazd 3-dniowy do Nałęczowa na Sylwestra 2019 kosztuje już 415 zł od osoby, na Święta 2019 - 440 zł od osoby. Dokładne ceny wyjazdów dla seniorów można sprawdzić na: http://senior.watra-travel.pl/swieta-i-sylwester/.


Należy też pamiętać, że ceny różnią się w zależności od standardu ośrodka, a także oferowanych atrakcji. Na każdym wyjeździe oferowana jest kolacja wigilijna, a w dni świąteczne uroczyste posiłki. Dodatkowo, pakiety świąteczno-sylwestrowy biura podróży Watra Travel zawieraj w sobie dodatkowe atrakcje, m.in. zabiegi lecznicze, pakiety spa, gratisowe wejścia na basen, śpiewanie kolęd.


Ciekawostką są też wyjazdy zagraniczne, gdzie oferowane są dodatkowe atrakcje, np. Z wizytą u Dziadka Mroza.

 

Gdzie warto się wybrać w 2019 roku?


Planujesz spędzić Święta i Sylwestra 2019 w ośrodku wypoczynkowym? Warto taki wyjazd połączyć z ofertą zabiegów leczniczych! Dla seniorów szczególnie polecamy kierunki, które zapewnią nie tylko świąteczno-sylwestrowe atrakcje, ale też przyniosą korzyści zdrowotne.


Na Święta i Sylwestra 2019 warto się wybrać do:

 

  •  Nałęczowa - ogromnym atutem Nałęczowa jest mikroklimat, którego właściwości lecznicze powodują samoczynne obniżanie ciśnienia tętniczego krwi oraz zmniejszanie dolegliwości chorób serca.
  •  Wisły - kierunku, który łączy w sobie bogatą ofertę tętniącego gwarem miasta z ciszą, spokojem i piękną naturą.
  •  Truskawca - gdzie pobyt świąteczno-sylwestrowy połączony jest z zabiegami leczniczymi.

 

Święta i Sylwester 2019: bezpiecznie i bez stresu


Chcesz spędzić tegoroczne Święta i Sylwestra bezstresowo? Wybierz sprawdzone biuro podróży, które zapewni Ci bezpieczny i przyjemny wypoczynek!


WATRA TRAVEL w Lublinie to Biuro Podróży, prowadzące działalność od roku 1990. Specjalizuje się w obsłudze ruchu turystycznego i organizacji imprez dla dzieci, młodzieży i studentów oraz wycieczek i wczasów dla seniorów. Wyróżnia ich wieloletnie doświadczenie, duża ilość kontrahentów krajowych i zagranicznych oraz wykwalifikowana kadra pracowników etatowych, rezydentów, pilotów wycieczek, instruktorów sportu i opiekunów
wypoczynku.


Sprawdź ich ofertę dla seniorów: http://senior.watra-travel.pl/

 

 

Może zainteresuje Cię też: Góry dla seniora: jak się przygotować i które trasy wybrać?

Podobne artykuły

Skomentuj

Dodane komentarze (3)

Słowa kluczowe