Wiadomości związane z hasłem "dieta seniora"

 • Jak zadbać o zdrową dietę seniora?

  Jak zadbać o zdrową dietę seniora?

  Osoby starsze powinny zwracać szczególną uwagę na produkty, które znajdują się na ich stołach. Zdrowie seniorów zależy bowiem także od wartościowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków.
 • Sposoby na jesienną chandrę seniora

  Sposoby na jesienną chandrę seniora

  Problemy osób starszych wynikają nie tylko z ich stanu zdrowia. Seniorzy są podatniejsi na sezonowe przypadłości, jak na przykład jesienna apatia. To nie mit, że potrafi ona skutecznie obniżyć jakość życia nawet bardzo aktywnych osób. Dobrze zatem poznać sprawdzone sposoby na jesienną chandrę seniora!
 • Wiosenna zdrowa dieta seniora

  Wiosenna zdrowa dieta seniora

  Gdy kończy się zima, każdy powinien pomyśleć o urozmaiceniu swojej diety. Prawidłowo zbilansowane posiłki nie tylko poprawią zdrowie seniora, ale polepszą też samopoczucie osób starszych. Czas na wiosenny zastrzyk energii!
 • 4 sposoby na poprawę pamięci seniora

  4 sposoby na poprawę pamięci seniora

  Wraz z wiekiem pogarsza się nie tylko zdrowie ale również pamięć osób starszych. Na szczęście temu procesowi można skutecznie przeciwdziałać, stosując kilka prostych sposobów na poprawę pamięci seniora.
 • Dieta seniora podczas przeziębienia

  Dieta seniora podczas przeziębienia

  Osoby starsze częściej zapadają na różnego rodzaju infekcje i przeziębienia. Dlatego gdy seniora dopadnie przeziębienie powinien lepiej o siebie zadbać i zmienić dietę. 
 • Przyjmowanie leków a dieta seniora

  Przyjmowanie leków a dieta seniora

  Uważasz, że na przyjmowanie leków i ich działanie nie ma wpływu to co jesz? Jesteś w błędzie! Dowiedz się jak powinna wyglądać dieta seniora, aby nie szkodziła terapii farmakologicznej.
 • Zbilansowana dieta seniora

  Zbilansowana dieta seniora

  Dobrze dobrana dieta dla seniora to nie tylko sposób na zachowanie zgrabnej i szczupłej sylwetki. Obecność składników odżywczych i witamin świetnie wpłynie również na zdrowie oraz dobre samopoczucie starszych osób.
 • Recepta na młodość

  Recepta na młodość

  Mimo że czas płynie nieubłaganie, każdy chce jak najdłużej zachować młodzieńcze samopoczucie i radość życia. Aby opóźnić proces starzenia się, trzeba wprowadzić zmiany do codziennego życia. Jaka więc jest recepta na młodość?

Szukasz domu seniora?

Dodaj bezpłatne ogłoszenie i poczekaj na zgłoszenia obiektów

Dodaj bezpłatne ogłoszenie