Wiadomości związane z hasłem "Jarmark Kreatywności w Warszawie"

 • JARMARK KREATYWNOŚCI 2019 już za nami

  JARMARK KREATYWNOŚCI 2019 już za nami

  Punkt 11:00, w niedzielę 29 września, wolontariusze ze Stowarzyszenia mali bracia Ubogich powitali seniorów zmierzających w stronę Ogrodu Saskiego. Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych Stowarzyszenie zorganizowało w parku kolorowy i taneczny JARMARK KREATYWNOŚCI z myślą o wszystkich seniorach oraz ich najbliższych. W różnych częściach miasta wolontariusze składali osobom 60+ życzenia z okazji ich święta, wręczali piękne róże i zapraszali do udziału w wydarzeniu.
 • Zapraszamy na Wielki Finał Warszawskiego Tygodnia Seniora 29.09.2019!

  Zapraszamy na Wielki Finał Warszawskiego Tygodnia Seniora 29.09.2019!

  Międzynarodowy Dzień Osób Starszych podkreśla rolę seniorów w społeczeństwie i konieczność propagowania wszelkich działań mających na celu zapewnienie im godnego życia. Z tej okazji mali bracia Ubogich, jak co roku, zapraszają wszystkich seniorów na JARMARK KREATYWNOŚCI. Odbędzie się on 29 września (w godz. 11:00-16:00)  w Ogrodzie Saskim.
 • Zapraszamy na JARMARK KREATYWNOŚCI 2018 w Warszawie!

  Zapraszamy na JARMARK KREATYWNOŚCI 2018 w Warszawie!

  W niedzielę, 30 września w godzinach 11.00 - 16.00 zapraszamy do warszawskiego Ogrodu Saskiego, gdzie Stowarzyszenie mali bracia Ubogich zorganizuje tradycyjne święto seniorów z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.
 • Świętuj z nami Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w Warszawie!

  Świętuj z nami Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w Warszawie!

  W niedzielę, 1 października w godzinach 11.00 - 16.00 zapraszamy do warszawskiego Ogrodu Saskiego, gdzie Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich” zorganizuje tradycyjne święto seniorów z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych . Seniorzy wezmą udział w kolejnej edycji Jarmarku Kreatywności .