Wiadomości związane z hasłem "po 50"

 • Weekend dla seniorów w Kazimierzu Dolnym

  Weekend dla seniorów w Kazimierzu Dolnym

  Kazimierz Dolny to jedno z najpiękniejszych polskich miasteczek. Będą mogli się o tym przekonać wszyscy seniorzy, którzy w ostatni weekend września wezmą udział w zorganizowanym przez Muzeum Nadwiślańskie „Weekendzie dla Seniorów”.
 • Taneczne spotkania seniorów w Sopocie

  Taneczne spotkania seniorów w Sopocie

  Taniec to zdrowie? Będą mogli przekonać się aktywni seniorzy z Sopotu. Już w połowie września w mieście ruszają taneczne spotkania dla osób po 50.
 • Warsztaty archeologiczne w Kazimierzu Dolnym dla seniorów

  Warsztaty archeologiczne w Kazimierzu Dolnym dla seniorów

  Na naukę i rozwijanie swoich pasji nigdy nie jest za późno. Tym razem aktywni seniorzy z terenu Lubelszczyzny mogą odkryć w sobie zamiłowanie do poznawania historii. Pomogą im w tym warsztaty archeologiczne, które już niedługo rozpoczną się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.
 • Jak utrzymać cholesterol w normie

  Jak utrzymać cholesterol w normie

  Cholesterol ma złą sławę – powoduje przecież szereg chorób układu krążenia. Jednak dzieje się tak w przypadku, gdy jest go w organizmie za dużo. Zdrowie seniora zależy więc od jego prawidłowego poziomu.
 • Wiosenny zastrzyk pozytywnej energii

  Wiosenny zastrzyk pozytywnej energii

  Czas przemiany zimy w wiosnę to moment, kiedy samopoczucie osób starszych może być szczególnie złe. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby na to, by zdrowie seniora nie ucierpiało a jego organizm otrzymał potrzebną dawkę wiosennej energii.
 • Bezpłatna gimnastyka dla seniorów w Krakowie!

  Bezpłatna gimnastyka dla seniorów w Krakowie!

  Ruch to recepta na wiele dolegliwości osób w podeszłym wieku. Jednak nie każdy może pozwolić sobie na długie czekanie na wyjazd do sanatorium czy prywatną rehabilitację. W Krakowie znaleziono na to sposób, tworząc bezpłatny program gimnastyki dla osób starszych.
 • Startuje projekt „Zdaniem Seniora” 2014!

  Startuje projekt „Zdaniem Seniora” 2014!

  Życie na emeryturze otwiera przed seniorami wiele nowych możliwości. Koniec kariery zawodowej nie oznacza wcale, że trzeba zrezygnować z wyznaczania sobie odpowiedzialnych zadań. Pomóc w tym może nowa edycja projektu „Zdaniem Seniora”.
 • Kampania aktywizująca seniorów: „Seniorze masz wybór”

  Kampania aktywizująca seniorów: „Seniorze masz wybór”

  Po przejściu na emeryturę wiele osób zastanawia się, co zrobić z wolnym czasem, którego nagle jest w nadmiarze. Aby nie zamykać się w sobie i cieszyć pełnią życia, Centrum Inicjatyw Senioralnych przygotowało projekt „Seniorze, masz wybór”. Dzięki tej kampanii informacyjnej osoby w podeszłym wieku mogą lepiej zaplanować każdy dzień.
 • Targi Aktywni 50+ już w kwietniu 2014!

  Targi Aktywni 50+ już w kwietniu 2014!

  Na to wydarzenie czekają seniorzy z całego kraju - Targi Aktywni 50+ odbędą się już na początku kwietnia! Warto więc wybrać się w tym czasie do Poznania, by poznać najnowsze produkty i usługi, przeznaczone dla osób starszych.
 • Jesienią pozbądź się żylaków!

  Jesienią pozbądź się żylaków!

  Problemy z żylakami dotyczą wielu osób po 50. roku życia. Jest to nie tylko kosmetyczny defekt, ale także objaw poważniejszego schorzenia. A jesień to najlepszy czas na walkę z nim!
 • Czas na zielone zdrowie! czas na herbatę

  Czas na zielone zdrowie! czas na herbatę

  Spośród wszystkich rodzajów herbat, zielona uchodzi za najzdrowszą. Zielona herbata zawiera w sobie wiele składników i związków chemicznych, które mają bardzo dobry wpływ na ludzki organizm.  Lecznicze właściwości zielonej herbaty sprawiają, że zyskuje ona coraz większą popularność.
 • Odchudzony jadłospis seniora

  Odchudzony jadłospis seniora

  Z przerażeniem zauważyłaś, że mimo tego iż od kilku lat jesz to samo nagle zaczęłaś przybierać na wadze. Niestety ale wraz z upływem lat metabolizm zaczyna spadać. Nie będziemy jednak namawiać Cię na głodówki i diety cud ale na kilka zmian w Twoim codziennym jadłospisie.
 • Zdrowy styl życia po 50.

  Zdrowy styl życia po 50.

  Kiedy kończysz 50 lat, dbanie o siebie i prowadzenie zdrowego stylu życia są konieczne, by jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i pogodą ducha. Będąc osobą aktywną, jeszcze długo zachowasz młodzieńczą radość życia.
 • Jak dbać o skórę po 50.

  Jak dbać o skórę po 50.

  Z każdym rokiem zauważasz, że Twoja skóra zmienia się razem z Tobą. Nie oznacza to jednak, że masz biernie przyglądać się temu jak wiotczeje i traci jędrność. Przygotowaliśmy kilka rad jak dbać o skórę naszego ciała. Dowiesz się też na, które strefy trzeba zrwacać baczniejszą uwagę.