Wiadomości związane z hasłem "sanatoria"

 • Dlaczego sanatoria powinny promować się online?

  Dlaczego sanatoria powinny promować się online?

  Kiedyś wyjazd do sanatorium musiał być “wyczekany” ze względu na duże kolejki. Popyt na wyjazdy do uzdrowisk był większy niż możliwości lokalowe, dlatego wiele ośrodków nie potrzebowało się reklamować. Teraz jednak seniorzy są świadomymi konsumentami, którzy oczekują spersonalizowanych ofert. Dawne uzdrowiska coraz częściej przypominają ośrodki SPA Wellness. Dodatkowo po zmianach z lipca br. w zasadach kierowania na leczenie uzdrowiskowe z NFZ, coraz więcej osób może być skłonnych do wyjazdów prywatnych. Przeczytaj, dlaczego więc sanatoria powinny promować się online.
 • Prezent na Dzień Matki: zorganizuj mamie wyjazd do sanatorium!

  Prezent na Dzień Matki: zorganizuj mamie wyjazd do sanatorium!

  Jaki prezent na Dzień Matki chcesz kupić w tym roku? Kwiaty, czekoladki, biżuteria... A może zorganizujesz mamie wyjazd do sanatorium, by mogła się zrelaksować i zadbać o swoje zdrowie? Sprawdź, jakie uzdrowiska w Polsce są najbardziej atrakcyjne!
 • Oferty sanatoriów: 5 sposobów na promowanie obiektu

  Oferty sanatoriów: 5 sposobów na promowanie obiektu

  Wybór sanatorium, kurortu czy ośrodku rehabilitacyjnego często jest podyktowany lokalizacją albo oferowanymi usługami. Czasem jednak klienci kierują się innymi aspektami. Jak przedstawić atrakcyjność oferty sanatorium, kurortu lub innego ośrodka rehabilitacyjnego? Proponujemy 5 sposobów na promowanie takiego obiektu.
 • Wyjazd do sanatorium z NFZ lub ZUS - jak załatwić

  Wyjazd do sanatorium z NFZ lub ZUS - jak załatwić

  Pobyt w sanatorium to świetny sposób na poprawienie stanu zdrowia, ale też spędzenie czasu w atrakcyjny sposób. Do sanatorium można się dostać w ramach skierowania z NFZ lub z ZUS. Leczenie jest częściowo finansowane, trzeba jednak spełnić określone wymogi i dopełnić formalności.  Podpowiadamy, jak załatwić wyjazd sanatorium z NFZ lub ZUS.