Targi Aktywni 50+ już w kwietniu 2014!

Targi Aktywni 50+ już w kwietniu 2014!
Drukuj Skomentuj

Na to wydarzenie czekają seniorzy z całego kraju - Targi Aktywni 50+ odbędą się już na początku kwietnia! Warto więc wybrać się w tym czasie do Poznania, by poznać najnowsze produkty i usługi, przeznaczone dla osób starszych.

Targi seniora Aktywni 50+ w Poznaniu to wydarzenie, którego osoby starsze po prostu nie mogą przegapić! Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się już za kilka miesięcy, bo w dniach 5-6 kwietnia 2014.

Targi skierowane są do osób po 50 roku życia, które chcą być na czasie z nowościami pojawiającymi się na rynku. Każdy aktywny senior ma więc szansę na zapoznanie się z ofertą firm oraz producentów, uwzględniających preferencje właśnie tej grupy wiekowej. Jednak poznańskie targi seniora to coś więcej, niż wystawa usług dla osób starszych. Wydarzeniu towarzyszy bowiem wiele dodatkowych imprez.

Szukasz pomysłu na aktywne spędzenie czasu? Weź udział w zimowej olimpiadzie! Wejdź i zobacz: Zimowa Senioriada w Rabce-Zdroju

Seniorzy na czasie mogą uczestniczyć w zajęciach i warsztatach, pozwalających doskonalić wiedzę i nabywać nowe umiejętności. Oprócz tego, organizowane są między innymi kursy Nordic Walking, jogi i tai-chi oraz turnieje sportowe, w których może sprawdzić się każdy aktywny senior.

Dowiedz się więcej o zaletach tai-chi dla zdrowia seniora, wejdź: Tai-chi dla seniorów na czasie

Podczas targów istnieje także możliwość przeprowadzenia badań profilaktycznych. Na seniorów czekają też specjaliści z dziedziny dietetyki i fizjoterapii, udzielający odpowiedzi na wiele pytań nurtujących osoby w podeszłym wieku.

Imprezie towarzyszą również występy znanych artystów estrady. Podczas ubiegłorocznej edycji targów, na scenie pojawili się Jerzy Połomski oraz Andrzej Rybiński.

 

Źródło: 50plus.mtp.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe