Targi dla seniorów w Sopocie

Targi dla seniorów w Sopocie
Drukuj Skomentuj

Sopockie Targi Seniora to propozycja nie tylko dla osób starszych, które mieszkają w okolicy. Udział w imprezie może wziąć każdy aktywny senior, chcący ciekawie spędzić nadchodzący weekend.

Seniorzy na czasie z pewnością będą zainteresowani udziałem w Sopockich Targach Seniora, które odbędą się w najbliższy weekend w Hali100 lecia Sopotu.

Jest to świetna okazja aby poznać firmy, oferujące usługi dla osób starszych oraz bogatą gamę produktów i aktywności przeznaczonych dla seniorów. Oprócz tego, zwiedzający sopockie targi znajdą sprzęty dla niepełnosprawnych, które ułatwią rehabilitację i codzienne funkcjonowanie.

Nadchodzący weekend w Sopocie to także ciekawy sposób na czas wolny seniorów. W programie znajduje się bogaty wybór zajęć ruchowych, takich jak zumba, warsztaty taneczne czy nauka samoobrony. Warto także wziąć udział w warsztatach komputerowych, podczas których emeryci poznają zasady obsługi urządzenia i nauczą się korzystania z Internetu.

Sprawdź dlaczego warto korzystać z warsztatów komputerowych, zobacz: Zajęcia komputerowe dla seniorów

W kąciku urodowym, ciekawe nowinek panie będą mogły skorzystać z porad stylistki i wizażystki, a także poznać tajniki skutecznych diet i zasady zdrowego odżywiania.

Podczas trwania targów, osoby w podeszłym wieku będą miały okazję sprawdzenia stan swojego zdrowia. Specjaliści zmierzą ciśnienie, zbadają poziom cukru i wzrok seniora. Inne usługi dla seniorów, które znajdą się w ofercie targów, to między innymi zabiegi ciepłolecznictwa oraz masaże.

Twoim problemem jest wysokie ciśnienie? Dowiedz się jak można je obniżyć, wejdź: Sposoby na nadciśnienie tętnicze

Uczestnicy imprezy otrzymają także odpowiedź na wiele nurtujących pytań natury prawnej i finansowej. Kompetentne osoby rozwieją wątpliwości dotyczące świadczeń emerytalnych, rentowych oraz dofinansowania i usług opiekuńczych.

Odwiedzający Sopockie Targi Seniora wybiorą najlepszą ofertę, a zwycięzca zostanie nagrodzony dyplomem. Dla głosujących także przewidziano atrakcyjne nagrody - wśród nich zostaną rozlosowane między innymi vouchery na wyjazdy rehabilitacyjne oraz kosmetyki.

Wstęp na Sopockie Targi Seniora jest bezpłatny!

 

Źródło: targiseniora.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe