Targi i Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji

Targi i Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji
Drukuj Skomentuj

Wyposażenie domów seniora, domów spokojnej starości, gabinetów rehabilitacyjnych w sprzęt i pomoce do aktywizacji seniorów i usprawniania osób starszych będzie można zobaczyć podczas 26 edycji Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji, które odbędą się w Łodzi w dniach 20 - 22 września.

Serwis Domyseniora.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

 

Jedno z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Polsce zgromadzi 214 firm. Wśród nich będą m.in. wiodący producenci i dystrybutorzy sprzętu oraz instytucje wspierające zarówno specjalistów jak i samych pacjentów.

Targom towarzyszyć będzie kongres składający się z pięciu - jednodniowych - sesji tematycznych oraz kilkunastu warsztatów i szkoleń. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się kwestie dotyczące rehabilitacji onkologicznej, diagnostyki w zespole słabości, autyzmu oraz inżynierii biomedycznej. Bogaty program kongresu współtworzyli najlepsi w kraju praktycy oraz naukowcy z renomowanych ośrodków, którzy we wrześniu przyjadą do Łodzi i poprowadzą zajęcia.

 

 
– Do udziału w kongresie zapraszamy zarówno doświadczonych lekarzy specjalistów, jak i młodych adeptów medycyny i fizjoterapii. Każdy uczestnik możne dowolnie modyfikować i ograniczać swój udział. Na przykład tylko do jednej sesji, wybrać jeden dzień albo konkretne warsztaty – mówi Paweł Babij ze spółki Interservis.

Oprócz wykładów i spotkań z autorytetami świata nauki, odwiedzającym targi organizatorzy proponują także praktyczne warsztaty poświęcone m.in. współpracy fizjoterapeuty z trenerami biegania, terapii kręgosłupa szyjnego oraz suchemu igłowaniu.
 
Więcej informacji na:

www.targirehabilitacja.pl
www.kongres.targirehabilitacja.pl

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe