Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo 2018 w Sosnowcu

Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo 2018 w Sosnowcu
Drukuj Skomentuj

W dniach 20-21 kwietnia 2018 r. Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu zaprasza na Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo.

Odwiedzający targi będą mogli skorzystać z wielu bezpłatnych badań i konsultacji.

 

I tak Polskie Stowarzyszenie Diabetyków wspólnie z Expo Silesia zorganizuje akcję „Stop niepełnosprawności z powodu cukrzycy”, w trakcie której można będzie bezpłatne przebadać poziomu glukozy we krwi, przeanalizować strukturę ciała i przebadać wzrok.

 

Z kolei firma Koordynacja poprowadzi bezpłatne badania oraz konsultacje w zakresie wad postawy u dzieci i dorosłych. W trakcie wydarzenia, pod hasłem „Niepełnosprawni za kierownicą”, będzie można również skorzystać z porad w zakresie możliwości kierowania pojazdami przez osoby niepełnosprawne i zapoznać się z różnymi wariantami adaptacji tych pojazdów w zależności od potrzeb klienta z niepełnosprawnością.

 

Organizatorzy zapewniają bezpłatny wstęp na targi dla osób posiadających legitymacje o niepełnosprawności oraz dla ich opiekunów.

 

Za bilety nie zapłacą także seniorzy po okazaniu legitymacji seniorskiej oraz dzieci do lat 18.

 

Wszyscy pozostali mogą kupić bilety w dniu imprezy w cenie 20 zł lub po wcześniejszej rejestracji on-line na stronie targów w cenie 10 zł.

 

Więcej informacji na stronie: www.rehexpo.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe