TOP 5 internetowych atrakcji w trakcie koronawirusa

TOP 5 internetowych atrakcji w trakcie koronawirusa
Drukuj Skomentuj

Sytuacja zmusza nas do tego, by wychodzić z domu tylko w razie najpilniejszych potrzeb. Chcąc być odpowiedzialnymi, musimy więc znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało wyjścia i kontaktu z innymi ludźmi. Naprzeciw sytuacji wyszło wiele instytucji kultury, sklepów internetowych oferujących darmowe ebooki i wiele innych. Przeczytaj i sprawdź, na co warto zwrócić uwagę.

Budowle.pl

 

Seniorze – najbardziej żal Ci podróży? Nic straconego. Zawsze możesz odbyć wirtualną podróż! Zwiedzaj i podziwiaj najpiękniejsze atrakcje turystyczne świata z domowego zacisza. Wśród 60 budowli znajduje się m.in.  Machu Picchu, Tadż Mahal, Wersal, Akropol, Statua Chrystusa Zbawiciela, Wielki Mur Chiński, Kreml, Biały Dom, Muzeum Watykańskie, Wieża Eiffla, Luwr, Pompeje, Zamek w Malborku, Zakazane Miasto, Koloseum, Piramidy w Gizie i inne. 

 

Kurnik.pl 

 

Brakuje Ci gier z przyjaciółmi? Nic straconego! Możecie razem grać w ulubione gry planszowe i karciane bez konieczności wychodzenia z domu. Kurnik daje możliwość przeprowadzania gier i turniejów online.  Sprawdź się  - zagraj z przyjaciółmi lub nieznajomymi,  by piąć się na szczyt rankingu graczy. 

 

Serwisy  - m.in. Vod.pl, Woblink, Legimi, Empik

 

Fanów dobrego kina i moli  książkowych z pewnością ucieszy szeroka oferta filmów i książek z różnych gatunków. Miłośnicy klasyki, historii, grozy, romansu – każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

Ninateka.pl

 

Gratka dla entuzjastów teatrów. Ninateka udostępnia całkowicie za darmowa sztuki teatralne. W repertuarze do wyboru m.in. Śluby Panieńskie, Trzy siostry, Miłość na Krymie, Zemsta, Wesele czy Makbet. 

 

Streamy koncertów

 

Jeśli posiadasz Facebooka warto obserwować nie tylko strony teatrów, festiwali, sal koncertowych, ale również miast i ulubionych artystów. Piosenkarze, bardzo często w tym trudnym dla wszystkich okresie, starają się umilić swoim fanom czas kwarantanny.  

Z pewnością trafisz na koncert online ulubionego artysty! 

 

Autor: Izabela Nestioruk

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!