TOP 5 najlepszych domów seniora w województwie łódzkim

TOP 5 najlepszych domów seniora w województwie łódzkim
Drukuj Skomentuj

W województwie łódzkim znajduje się wiele domów seniora. Wybór najlepszej placówki dla osoby starszej nie jest jednak prosty. Podpowiadamy, które domy seniora są warte uwagi i zapewnią najbliższej nam osobie godny byt i bezpieczne warunki.

Dom Seniora Dom Na Wspólnej - Osiedle Senioralne Nowe Chrusty


Dom Seniora Dom Na Wspólnej w Nowych Chrustach to jedna z wyjątkowych placówek w województwie łódzkim. Seniorzy, którzy uwielbiają kameralną atmosferę i dobre warunki, będą czuć się tu jak w domu. Placówka usytuowana jest w pięknej, leśnej oraz spokojnej okolicy, z dala od zgiełku dużego miasta. A co najważniejsze, oferuje wysoki standard dostosowany do potrzeb każdego seniora.

 

Dom Opieki Szubert Med w Łodzi

 


Dom Opieki Szubert Med w Łodzi to kolejna placówka dla seniorów warta uwagi. To właśnie tutaj seniorzy będą czuć się wyjątkowo komfortowo i natychmiast wczują się w klimat tej przyjaznej atmosfery. Z kolei profesjonalny i doświadczony personel zapewni pensjonariuszom godne warunki i najlepszą opiekę.

 

Sprawdź także: ORPEA Polska otworzyła najnowszy Dom opieki premium w Warszawie

 

Dom Pogodnej Jesieni Jadwinin w Pabianicach


Jeśli szukasz idealnego domu seniora w województwie łódzkim, to Dom Pogodnej Jesieni Jadwinin w Pabianicach jest kolejną ciekawą propozycją. Całodobowa opieka pod okiem profesjonalistów to ogromny atut tej placówki. Kolejnym z nich jest jej położenie. To wyjątkowo urocze miejsce położone na zielonym terenie, z pachnącym lasem i sosnową aleją z drewnianymi ławeczkami, które spodoba się każdemu.

 

Ośrodek opieki i rehabilitacji Comfort Life Ujazd w Łodzi


Ośrodek opieki i rehabilitacji Comfort Life Ujazd w Łodzi już na pierwszy rzut oka robi bardzo dobre wrażenie. Największe atuty to m.in. całodobowa opieka personelu pielęgniarsko-opiekuńczego, codzienny nadzór lekarski, liczne zajęcia terapeutyczne, rehabilitacja usprawniająca i wiele innych.  Dzięki terenom zielonym i wielu udogodnieniom do spędzenia czasu, można poczuć się tu jak w domu z ogrodem.

 

Czytaj także: Opieka nad seniorem. Te narzędzia będą bardzo pomocne

 

Dom Seniora Fundacja Ambrozja w Łodzi


Dom Seniora Fundacja Ambrozja w Łodzi to kolejne świetne miejsce na jesień życia dla seniorów. Wsparcie zapewniane jest tu osobom starszym, dotkniętym chorobami tj.: depresja, choroba dwubiegunowa, schizofrenia, zaburzenia lękowe, zaburzenie snu oraz zaburzenia pamięci, w tym choroba Alzheimera.

Autorka:
Izabela Nestioruk-Narojek

Podobne artykuły

Skomentuj

Dodane komentarze (1)