Uzdrowisko nad jeziorem idealnym miejscem na wypoczynek dla seniorów!

Uzdrowisko nad jeziorem idealnym miejscem na wypoczynek dla seniorów!
Drukuj Skomentuj

Szukacie uzdrowiska położonego z dala od miejskiego zgiełku? Chcecie wypocząć w miejscu, które kusi bogactwem flory i fauny? Postawcie na ośrodki zlokalizowane nad jeziorem i zapoznajcie się z kilkoma atrakcyjnymi obiektami.

Ośrodek Wczasowy Helena

 

 

Pierwszy obiekt położony jest nad pięknym Jeziorem Gołdopiwo, należących do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Okolice uzdrowiska otaczają rozległe tereny Puszczy Boreckiej, charakteryzujące się bogatą florą i fauną, które zachwycają swoim urokiem i dostarczają niezapomnianych wrażeń. Przystosowany dla osób niepełnosprawnych Ośrodek Wczasowy Helena oferuje wszystkim seniorom komfortowo urządzone pokoje oraz domki, smaczne posiłki w postaci śniadań i obiadokolacji, a także opiekę przyjaznego personelu, gotowego do pomocy w każdej sytuacji. Przebywający tutaj kuracjusze mogą korzystać z Wi-Fi, z kawiarni ze stołem do gry w bilard, z tarasu widokowego oraz z miejsca przeznaczonego na grilla lub ognisko. Na terenie obiektu, pensjonariusze znajdą również saunę, siłownię, jacuzzi, rowery turystyczne, boisko do siatkówki i koszykówki, kręgielnię oraz sprzęt wodny.

 

Kontakt:

ul. Jeziorowskie 31
Jeziorowskie
505760028, 874217333


Sanatorium Uzdrowiskowe Dedal

 

 

Sanatorium specjalizuje się w leczeniu i rehabilitacji schorzeń reumatologicznych, ortopedyczno-urazowych, neurologicznych, endokrynologicznych, kardiologicznych, cukrzycy, a także górnych dróg oddechowych. To jedyny taki obiekt w Bieszczadach, oferujący swoim gościom zabiegi krioterapii ogólnoustrojowej, polegające na krótkotrwałym schłodzeniu ciała w specjalnej kabinie, w temperaturze minus 150 stopni Celsjusza. Ośrodek organizuje m.in. turnusy rehabilitacyjne NFZ, turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON, turnusy rehabilitacyjne dla osób tzw. pełnopłatnych, wczasy zdrowotne, jak również zwykłe pobyty weekendowe. Do dyspozycji seniorów oddano pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, a także typu studio, stołówkę zapewniającą całodzienne wyżywienie z uwzględnieniem diet, kawiarnię, pijalnię wód mineralnych, mini tężnię solankową i wiele innych pomieszczeń przeznaczonych do aktywnego wypoczynku. W tym uzdrowisku kuracjusze skorzystają z bogatej bazy medyczno-zabiegowej, profesjonalnej i całodobowej opieki lekarsko-pielęgniarskiej oraz wyjątkowego klimatu, rozkoszując się niezwykłym krajobrazem Zalewu Solińskiego. 

 

Kontakt:

ul. Zdrojowa 23
Polańczyk

13469-20-08

 

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Jantar Spa

 

 

Kompleks Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Jantar-Spa w Niechorzu to obiekt usytuowany pomiędzy szeroką plażą, a malowniczym, przybrzeżnym jeziorem Zatoki Pomorskiej, zwanym Liwia Łuża. To idealne miejsce do spędzenia udanych pobytów zarówno wypoczynkowych, jak i rehabilitacyjnych. Działający tutaj Zakład Przyrodoleczniczy wspomaga przede wszystkim choroby układu ruchu, układu krążenia, reumatyzmu, nadciśnienia, wysokiego cholesterolu, żylaków, chorób skóry i tarczycy, a także chorób układu oddechowego. Uzdrowisko oddaje swoim kuracjuszon wszechstronną bazę w postaci kompleksu basenowego, sali fitness, słonecznej jadalni i nastrojowej werandy, przepieknego hotelowego ogrodu, czy letniej kawiarenki. Ośrodek zaprasza seniorów z grupy wiekowej 50+ oferując im komfortowo wyposażone pokoje, całodzienne wyżywienie, konsultacje lekarskie oraz zabiegi fizykalne. Kombinacja specyficznego mikroklimatu, bogatego w czyste najodowane powietrze, starannie opracowanych zabiegów oraz profesjonalnej bazy obsługiwanej przez wykwalifikowanych fizykoterapeutów sprawi, że kuracja w Jantar-Spa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

 

Kontakt:

ul. Al. Bursztynowa 31
Niechorze 

575210777, 913863359


Hotel Miłomłyn Zdrój

 

 

Wczasy w Hotelu Miomłyn Zdrój to propozycja dla wszystklich tych, którzy chcieliby odpocząć w otoczeniu relaksującej przyrody Mazur. Bogata oferta właściwie dobranych zajęć ruchowych, zabiegów SPA oraz Medical SPA zapewnią przebywającym tutaj kuracjuszom solidny przypływ sił witalnych w towarzystwie sosnowych lasów, licznych pobliskich jezior i wyjątkowo czystego powietrza. Oferta dla seniorów obejmuje noclegi w komfortowych pokojach, posiłki składające się ze śniadań i obiadokolacji, zabiegi indywidualne, poranne rozruchy z instruktorem, aqua aerobik z instruktorem, spacer nordic walking z instruktorem, wstęp wolny na basen, nielimitowane wejścia do sauny, jacuzzi, a także na salę fitnessu. Ponadto, pensjonariusze mogą skorzystać z 10% rabatu na dodatkowe zabiegi spa podczas pobytu.


Kontakt:

ul. Ostródzka 2b
Miłomłyn

896423300

 

Zobacz także:

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe