VIII Lubelskie Dni Seniora zakończone!

VIII Lubelskie Dni Seniora zakończone!
Drukuj Skomentuj

VIII Lubelskie Dni Seniora odbywały się w tym roku w dniach od 3 do 7 czerwca. Łacznie odbyło się ponad 300 wydarzeń. W organizację włączyły się przedszkola, szkoły, DPS-y, placówki medyczne, organizacje pozarządowe, kluby sportowe.

W czasie Dni Seniora najstarsi mieszkańcy Lublina mogli skorzystać m.in. z bezpłatnych badań medycznych, konsultacji ze specjalistami z zakresu fizjoterapii, stomatologii, medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też zajęcia dla aktywnych seniorów: sportowe w Orlikach i klubach sportowyh, muzyczne, taneczne, kabaretowe. Ponadto odbyły się spotkania promujące dialog międzypokoleniowy czy też warsztaty z obsługi komputera.

 

W czasie oficjalnego zakończenia Lubelskich Dni Seniora, które odbyły się w Centrum Spotkania Kultur, można było również wziąć udział w koncercie Ireny Santor. Artystka wykonała piostenki ze swojej najnowszej płyty.

Wszystkim Seniorom dziękujemy za zaangażowanie w warsztaty w czasie VIII Lubelskich Dniach Seniora - i zapraszamy w przyszłym roku!

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe