Willa Łucja Ośrodek Opiekuńczy

Willa Łucja Ośrodek Opiekuńczy
Telefon:
22434 09 28
Strona WWW:
www.enelsenior.pl

Lokalizacja:

Adres: Prystora 8, Warszawa

Willa Łucja Ośrodek Opiekuńczy

Willa Łucja w Warszawie to miejsce, w którym otaczamy seniorów profesjonalną opieką, oferując im przyjazną atmosferę. Dbamy nie tylko o ich komfort, ale też bezpieczeństwo.

 

Co wpływa na dobre samopoczucie naszych pensjonariuszy?

  • troskliwa opieka,
  • zaplecze medyczne dzięki bliskiemu sąsiedztwu oddziału enel-med,
  • zajęcia terapeutyczne,
  • zajęcia psychologiczne i rehabilitacyjne,
  • możliwość częstego kontaktu z rodziną dzięki dogodnej lokalizacji ośrodka.

Inspiracją dla działań naszego zespołu jest znaczenie imienia „Łucja”. Wierzymy, że „Warto dostrzegać potrzeby drugiego człowieka, zdając sobie sprawę, że każdy z nas może kiedyś potrzebować pomocy”.

 

Atrakcyjna lokalizacja sprzyja częstym odwiedzinom.

Willa Łucja znajduje się w doskonale skomunikowanej części Warszawy, nieopodal trasy S8. Naszym celem było stworzenie ośrodka w miejscu, do którego łatwo jest dojechać z każdej części miasta. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz podopieczny może mieć częsty kontakt z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi. Każdy gość naszego seniora jest zawsze u nas mile widziany.

 

Zapewniamy komfortowy pobyt i smaczną kuchnię.

Zadbaliśmy o domową atmosferę projektując komfortowe i bogato wyposażone pokoje. Stworzyliśmy przestronną i ciepłą jadalnię, a także elegancki i wygodny salon - miejsce spotkań i integracji naszych podopiecznych.

Kucharze przygotowują smaczne i różnorodne posiłki dostosowane do potrzeb i wskazań dietetycznych osób starszych. Oddaliśmy im do dyspozycji doskonale wyposażoną kuchnię.

W sąsiedztwie Willi Łucja znajduje się teren zielony z altaną ogrodową i ławkami. W ciepłe dni pensjonariusze chętnie korzystają z ogrodu w asyście opiekunów lub swoich gości.

Monitoring i systemy przywołujące personel zapewniają bezpieczeństwo naszych pensjonariuszy oraz niezbędną pomoc w każdej chwili.

 

Personel medyczny wielu specjalności w zasięgu ręki.

Dzięki bezpośredniej bliskości przychodni enel-med pensjonariusze mają szeroki dostęp do lekarzy różnych specjalizacji i zabiegów rehabilitacyjnych.

Poza usługami objętymi ceną pobytu, seniorzy mogą skorzystać z wielu specjalistycznych konsultacji lekarskich, badań oraz szeregu zabiegów pozytywnie wpływających na stan zdrowia i witalność.

 

Terapia zajęciowa urozmaica pobyt.

W Willi Łucja przewidzieliśmy różnorodne formy terapii zajęciowej. Dzięki nim pensjonariusze nie nudzą się i nie wiedzą czym jest codzienna monotonia. Zorganizowane warsztaty podtrzymują aktywność naszych podopiecznych. Zajęcia doskonale odwracają uwagę od niepokojących myśli oraz poprawiają samoocenę. Spotkania odbywają się w specjalnie zaprojektowanej sali terapeutycznej.