Dom Seniora Rezon w Laskach k / Warszawy

Dom Seniora Rezon w Laskach k / Warszawy
Telefon:
538814351,604488633
Ocena:
4.9
Strona WWW:
www.domopiekilaski.pl

Lokalizacja:

Adres: Zielona 32, Warszawa

Dom Seniora Rezon w Laskach k / Warszawy

W naszym Domu Seniora Rezon istnieje możliwość zakwaterowania na krótki lub długi czas. Aby nasi pensjonariusze w obiekcie odnaleźli namiastkę domu, dbamy o ich zdrowie i samopoczucie. Serwujemy smaczne posiłki dostosowane do diety, zapewniamy opieką lekarską, oferujemy pomoc przy doborze sprzętu ortopedycznego, podpowiadamy jak skorzystać z refundacji zakupów. Każdemu pensjonariuszowi Domu Opieki Rezon poświęcamy dużo uwagi – chcemy  poznać podopiecznych bliżej, aby móc jeszcze lepiej troszczyć się o Ich potrzeby. Szanujemy naszych podopiecznych, ich wiarę oraz przekonania. Do dyspozycji oddajemy więc kaplicę, w której odprawiane są Msze Święte.

 

Zakwaterowanie

 

Dbamy o prywatność i komfort, dlatego naszym pensjonariuszom proponujemy wygodne pokoje 1 i 2 osobowe zlokalizowane na pierwszym oraz drugim piętrze. Do swoich kwater mieszkańcy dotrą schodami lub windą.

W Domu Seniora Rezon stawiamy na nowoczesne wyposażenie pomieszczeń, które będzie odpowiedzią na wszystkie podstawowe potrzeby:

  • łazienki z prysznicem i systemem przywoływania pomocy,
  • telewizor,
  • łatwo dostępny system oświetlania,
  • dostosowane do potrzeb pensjonariusza łóżka i meble,
  • wspólna kuchnia.

Opieka

 

W naszym Domu Seniora Rezon obejmujemy pensjonariuszy szczególną troską. Nad jakością opieki czuwa zaangażowany personel, w tym pielęgniarka medyczna i lekarz pierwszego kontaktu.

 

Wyżywienie

 

Przebywający w naszym ośrodku mogą wybrać opcję pobytu z pełnym wyżywieniem. Dbamy o zbilansowane posiłki, których podstawą są świeże i smaczne składniki. Uwzględniamy indywidualne zalecenia co do diety, alergie oraz preferencje pensjonariuszy. Dzięki temu, że w Domu Seniora Rezon znajduje się kuchnia, posiłki są przygotowywane na bieżąco na miejscu.

 

Czas wolny

 

W czasie wolnym od zajęć rehabilitacyjnych czy zabiegów nasi pensjonariusze mogą skorzystać z kilku dostępnych form spędzania czasu wolnego. Sala telewizyjna, z projektorem i głośnikami czy miejsce do ćwiczeń to część naszych propozycji dla aktywnych seniorów. Czas spędzany w rodzinnej atmosferze w towarzystwie współlokatorów i personelu Domu Opieki Rezon upływa tutaj przyjemnie.