Dom Seniora Zielony Zakątek Opieka nad Osobami Starszymi

Dom Seniora Zielony Zakątek Opieka nad Osobami Starszymi
Telefon:
501183187,   22781 66 34

Lokalizacja:

Adres: Langiewicza 19 , Ząbki

Dom Seniora Zielony Zakątek Opieka nad Osobami Starszymi

 

 

 

Osoby starsze które z róznych przyczyn nie mogą mieszkać z rodzinami nie muszą być skazane na samotność. Domową atmosferę mogą poczuć w specjalnej placówce, której personel zadba także o ich zdrowie. Taki jest właśnie Zielony Zakątek. 


Jesteśmy kameralną placówką mieszczącą się w podwarszawskich Ząbkach w której jednocześnie może zamieszkać 10 pensjonariuszy. Są to osoby starsze, często dotknięte chorobami Alzheimera czy Parkinsona, przebywające u nas na stałe lub czasowo.

Wszystkie pomieszczenia które są dla nich przeznaczone usytuowane są na parterze budynku i pozbawione barier architektonicznych, co niewątpliwie ułatwia finkcjonowanie osobom w podeszłym wieku. Każdy pokój wyposażony jest w telewizję. W razie potrzeby umożliwiamy dostęp do telefonu.


Zapewniamy naszym podopiecznym kameralną i rodzinną atmosferę, pięć smacznych i zdrowych posiłków dziennie, miły i kompetentny personel oraz opiekę medyczną i duszpasterską.

 

Dokładamy wszelkich starań by czuli się oni u nas jak w domu rodzinnym. Jako właściciele Zielonego Zakątka osobiście czuwamy nad jego prawidłowym funkcjonowaniem. Mieszkamy razem z naszymi podopiecznymi. Choć jesteśmy młodzi, mamy duże doświadczenie w opiece nad ludźmi starszymi, dzięki czemu mogą oni czuć się u nas bezpiecznie. 


Posiadamy pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr 99. 

 

Osoby zaineresowane pobytem w naszym pensjonacie prosimy o kontakt telefoniczny.