Dom Seniora Tęczowe Wzgórze

 Dom Seniora Tęczowe Wzgórze
Telefon:
502049540,   25644 29 79
Strona WWW:
www.twojdomseniora.pl

Lokalizacja:

Adres: Wola Wodyńska  110, Wodynie

Dom Seniora Tęczowe Wzgórze

Dom Seniora Tęczowe Wzgórze  zlokalizownay jest w województwie mazowieckim, to miejsce pozbawione barier architektonicznych z przestrzenną szklaną windą, przyjazne osobom niepełnosprawnym i starszym. Całość została wyposażona w rozwiązania funkcjonalnie ułatwiające wykonywanie codziennych czynności oraz przemieszczanie się osobom o mniejszej sprawności fizycznej.

 

Każdy senior, mieszkaniec pensjonatu w swoim pokoju posiada dostęp do wszelkiego rodzaju mediów: telewizor, telefon, system przywoławczy, łącze bezprzewodowe z internetem.

 

Za jedną z zalet uważamy zajęcia fizjoterapeutyczne dla mieszkańców naszego domu pod okiem terapeuty z wykorzystaniem specjalnie dobranych przyrządów do ćwiczeń i rehabilitacji. Znaleźć można wszystko to, co jest stosowne do wieku, kondycji i zainteresowań seniora.

 

Prowadzimy zajęcia i zabiegi z zakresu fizjoterapii, kinezyterapii, hydroterapii czy masażu sprawiając, że nasi goście każdy następny dzień witają z uśmiechem i gotowością do podjęcia nowych wyzwań.

 

naszego domu
W naszym Domu Seniora do dyspozycji jest 22 pokoje 1, 2 i 3 osobowe o metrażach od 21 do 25 m2 (zgodnych ze standardami), przygotowane aranżacyjnie w trzech tonacjach kolorystycznych: zieleń, fiolet, pomarańcz, każdy z łazienką przystosowaną dla osób niepełnosprawnych.

     pokój seniora w tonacji fioletu
     pokój seniora w tonacji pomarańczu
     pokój seniora w tonacji zieleni
     Wygoda i przyjemność w pokojach naszego domu
     Wygoda i przyjemność w pokojach naszego domu
     Wygoda i przyjemność w pokojach naszego domuStandardowe wyposażenie naszych pokoi obejmuje:


  •     węzeł sanitarny - łazienki w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych,
  •     szafki przyłóżkowe z lampkami,
  •     stolik i krzesełka,
  •     telewizor,
  •     telefon,
  •     internet - łącze bezprzewodowe,
  •     duża szafa ubraniowa.


Dodatkowo na specjalne życzenie istnieje możliwość dodatkowego doposażenia pokoju, przez naszych gości we własny ulubiony mebel np. fotel.