Dom Seniora Bezpieczne Zacisze

Dom Seniora Bezpieczne Zacisze
Telefon:
698227808
Ocena:
5
Strona WWW:
www.bezpiecznezacisze.pl

Lokalizacja:

Adres: Przesmyckiego  20, Konstancin-Jeziorna

Dom Seniora Bezpieczne Zacisze

Dom Seniora Bezpieczne Zacisze położony jest w Konstancinie – Jeziornej pod Warszawą, w uzdrowiskowej strefie „A”, nieopodal tężni. Przeznaczony jest dla 20 osób, co pozwala nam na indywidualne podejście do każdego z Pensjonariuszy.

Ponieważ zależy nam na rodzinnej i ciepłej atmosferze, postanowiliśmy stworzyć małą, kameralną i familijną placówkę, która nie przypomina Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego. Dzięki temu powstało spokojne i szczęśliwe miejsce, łączące w sobie warunki sanatoryjne z możliwością stałego pobytu.

 

Zadbaliśmy także o to, aby nasz ośrodek nie znajdował się przy często uczęszczanej trasie, a jednocześnie dojazd do nas był prosty zarówno  warszawską komunikacją miejską jak i głównymi arteriami stolicy.

 

Naszymi podopiecznymi opiekuje się tylko wykfalifikowany personel medyczny. Opiekę medyczną sprawuje dwóch lekarzy internistów. W razie konieczności zapewniamy specjalistów z dziedziny: neurologii, ortopedii,  kardiologii, urologii, psychiatrii, reumatologii i innych. Pensjonariusze na co dzień korzystają z rehabilitacji.

 

Dbając o domową atmosferę oferujemy komfortowe i bogato wyposażone pokoje. Stworzyliśmy przestronną  jadalnię, a także elegancki i wygodny salon z kominkiem - miejsce spotkań naszych podopiecznych. Kuchnia przygotowuje smaczne i różnorodne posiłki dostosowane do potrzeb i wskazań dietetycznych osób starszych.

 

Nasz ośrodek otoczony jest terenem zielonym. Pensjonariusze i odwiedzające ich rodziny mogą korzystać  z przestronnego i zadbanego ogrodu.