ALCOR Centrum Medyczne

ALCOR Centrum Medyczne
Telefon:
501100128,   22622 69 22
Strona WWW:
www.lekarzdodomu.pl

Lokalizacja:

Adres: Żegańska 21, Warszawa

ALCOR Centrum Medyczne

ALCOR Centrum Medyczne oferuje wizyty domowe w Warszawie i okolicznych miejscowościach

 

Nasza infolinia jest całodobowa – jeżeli potrzebują Państwo pomocy, wystarczy tylko zadzwonić. Na terenie Warszawy zapewniamy dojazd gratis. Również swoje usługi kierujemy do firm i instytucji. Zajmujemy się medycyną pracy, zabezpieczaniem medycznym imprez, zapewniamy także obsługę medyczną dla szkół, przedszkoli, domów opieki.

 

W centrum medycznym ALCOR dobro naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze. Działamy od 1994 roku i od tego czasu oferujemy Państwu wizyty domowe lekarzy wielu specjalności, a także opiekę medyczną dostępną w naszej placówce w Warszawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

 

Naszym głównym celem jest świadczenie usług medycznych na wysokim poziomie. Zapewniamy kompleksową obsługę – zajmujemy się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem schorzeń. Współpracujemy z lekarzami dwudziestu specjalności. Służymy także opieką pielęgniarską, prowadzimy rehabilitację, zajmujemy się pomocą psychologiczną i psychoterapią oraz detoksem.

 

Wizyty Domowe Lekarzy Specjalistów

Pacjent jest dla nas zawsze najważniejszy – właśnie dlatego oferujemy Państwu wizyty domowe. Wyjazdowa pomoc lekarska jest skierowana do tych pacjentów, którzy szukają profesjonalnej opieki bez czekania w kolejkach.

Każda wizyta domowa obejmuje badanie przedmiotowe i podmiotowe. Sprawdzamy m.in. ciśnienie tętnicze, poziom glikemii (glukozy) we krwi, temperaturę, pobieramy próbki do dalszych badań laboratoryjnych. Zajmujemy się także podawaniem leków, zastrzyków, dokonujemy zmiany opatrunków, cewnikowania. Nasi lekarze są wyposażeni w przenośną aparaturę medyczną, dlatego jesteśmy w stanie wykonać także większość badań w trakcie wizyty domowej, jak na przykład EKG czy spirometrię. Wizytujący pacjenta lekarz może zalecić także wykonanie innego rodzaju badań zależnie od wskazań. Każda wizyta odbywa się przy tym w przyjemnej atmosferze – dbamy o to, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług całkowicie!

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!