Warsztaty manualno -ruchowe online dla seniorów!

Warsztaty manualno -ruchowe online dla seniorów!
Drukuj Skomentuj

Co prawda możemy już wychodzić z domu i spotykać się z rodziną i przyjaciółmi, ale nie warto zapominać, że nadal musimy dbać o swoje bezpieczeństwo i nie narażać się, jeśli to nie jest potrzebne. W związku z tym Spółdzielnia Socjalna Panato Sito zaprasza seniorów do udziału w warsztatach prowadzonych przez Internet. Nie musisz wychodzić z domu, aby świetnie się bawić i zdobyć nowe umiejętności!

Jak będą odbywać się zajęcia i czy są darmowe?

 

Zajęcia są całkowicie bezpłatne, a odbywać się będą online na platformie wideokonferencyjnej. Jednak organizatorzy dopuszczają przeniesienie warsztatów również na przestrzeń publiczną. Całkiem możliwe, że niektóre zajęcia będą odbywać się na świeżym powietrzu.

Te 1-1,5 godzinne spotkania odbywać się będą 3 razy w tygodniu przez 1 miesiąc. Seniorzy nie mają obowiązku uczestnictwa we wszystkich spotkaniach.

 

Aby wziąć udział w warsztatach senior powinien posiadać komputer z głośnikami i kamerą lub telefon typu smartfon.

 

Program zajęć:

 

Poniedziałki – zajęcia artystyczne dedykowane osobom powyżej 60 roku życia niezależnie od posiadanych umiejętności artystycznych i wiedzy.

Środy – zajęcia z jogi i technik relaksacyjnych. To dobra okazja, by pod czujnym i profesjonalnym okiem instruktora jogi, zdobyć ciekawą wiedzę i nauczyć się przydatnych umiejętności.

Piątki – zajęcia manualne. Seniorzy nauczą się technik: decoupage, scrapbookingu, makramy oraz zyskają wiedzę o recyklingu. 

 

Warsztaty odbędą się w terminie od 29.06 do 24.07. 2020 roku

 

 

Autor: Izabela Nestioruk

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!