Warsztaty online - CYRKOTEKA

Warsztaty online - CYRKOTEKA
Drukuj Skomentuj

Cyrkoteka to projekt edukacyjny skierowany do wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać i poprawić swoją sprawność psychoruchową. Program jest elementem tarczy antykryzysowej w kulturze i wsparciem sektora kulturalnego. 

W ramach projektu Cyrkoteka:

 

    • Tworzona jest baza wiedzy z dziedzin takich jak pedagogika cyrku, psychomotoryka, motopedagogika, neurodydaktyka i kuglarstwo.

    • Powstają filmy instruktażowe z powyższych dziedzin z praktycznymi ćwiczeniami które można wykonywać samodzielnie.

    • Przeprowadzonych zostanie 20 bezpłatnych warsztatów on-line skierowanych do różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Warsztaty będą skierowane również do pedagogów, trenerów i nauczycieli. Warsztaty w formie  on-line będą realizowane od 15 lipca do 20 października tego roku.

 

Do kogo skierowane są warsztaty?

 

Powinieneś wziąć udział w warsztatach, jeśli chcesz zadbać o swoją pamięć i koncentrację, zwiększyć swoją witalność, stymulować i wyostrzyć pracę mózgu, poprawić funkcje poznawcze, ale przede wszystkim nauczyć się regenerować komórki nerwowe i spędzić czas w przyjemny i jakże pożyteczny sposób!

 

Czego można się nauczyć?

 

Warsztaty będą obejmowały zagadnienia z takich tematów jak: motopedagogika, neurodydaktyka oraz pedagogika cyrków.  Uczestnicy będą mogli zdobyć umiejętność żonglowania, manipulowania obiektami oraz wielu przydatnych ćwiczeń motorycznych. 

 

 

Autor: Izabela Nestioruk

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!