Dom Opieki Senior Med

Dom Opieki Senior Med
Telefon:
537375375
Ocena:
5
Strona WWW:
www.seniormed.waw.pl

Lokalizacja:

Adres: Chabrowa 10, Wiązowna k. Warszawy

Dom Opieki Senior Med

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym Domem Opieki „Senior Med” w Wiązownie.

Specjalizujemy się w sprawowaniu całodobowej, kompleksowej opieki nad wszystkimi tymi osobami, które z racji wieku, ograniczonej sprawności fizycznej bądź też z powodu choroby nie są w stanie zapewnić sobie samodzielnego życia w środowisku domowym i potrzebują stałego nadzoru lekarskiego oraz profesjonalnej pielęgnacji i opieki.

Od przeszło 17 lat zajmujemy się opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawymi. Tak bogate doświadczenie daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i komfortu psychicznego podczas podejmowania decyzji o umieszczeniu bliskiej osoby w domu opieki.

Jako jedni z nielicznych w Polsce mamy wprowadzoną normę: „Zarządzanie jakością w domach opieki” która stanowi odpowiednik ISO i TQM dedykowane opiece długoterminowej.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby spełniać najwyższe wymagania Rodzin oraz powierzonych nam Pensjonariuszy.
Codziennie czuwamy nad bezpieczeństwem i zdrowiem naszych Podopiecznych, gwarantując im dostęp do opieki medycznej oraz organizując zajęcia terapeutyczne.

Przez okres naszej działalności zaufało nam już kilkaset Rodzin szukających wsparcia w opiece nad swoimi bliskimi.
Podziękowania oraz ich opinie (jest ich około tysiąca) możecie Państwo przeczytać w Pamiątkowej Kronice dostępnej w naszym Domu lub na naszej stronie www.seniormed.waw.pl


Wybierając naszą placówkę mogą mieć Państwo pewność, że oferujemy naszym Podopiecznym najwyższą jakość usług.
Naszym priorytetem jest dbanie o zdrowie psychiczne i fizyczne oraz utrzymywanie aktywności naszych Pensjonariuszy w serdecznej i domowej atmosferze.

Miło nam będzie gościć członków Państwa rodziny w naszym ośrodku. 

Serdecznie zapraszamy.

 

Poniżej przedstawiamy obiektywne argumenty dlaczego spośród innych placówek warto wybrać Dom Opieki "Senior Med"

 

 • Legalna działalność

Jesteśmy legalnie działającym Domem Opieki zajmującym się opieką długoterminową nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Ośrodek uzyskał Wpis do Rejestru Wojewody Mazowieckiego (nr wpisu 189). Oznacza to, że podlegamy bardzo rygorystycznym przepisom odnośnie standardów opieki co wpływa na jakość oferowanych przez nas usług pielęgniarsko-opiekuńczych.

 

 • Długoletnie doświadczenie w prowadzeniu domów opieki

Od przeszło 17 lat zajmujemy się opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Tak bogate doświadczenie daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i komfortu psychicznego podczas podejmowania decyzji o umieszczeniu bliskiej osoby w domu opieki.

 

 • Pobyty dzienne, krótko i długoterminowe, turnusy rehabilitacyjne

W ramach usług SENIOR MED Centrum Opieki znajdziecie Państwo ofertę:

 1. pobytów dziennych i krótkoterminowych (przydatnych w nagłych niespodziewanych okolicznościach), 
 2. pobytów długoterminowych
 3. turnusów rehabilitacyjnych (bardzo pomocnych podczas rekonwalescencji).

 

 • Atrakcyjne, bardzo konkurencyjne ceny

Biorąc pod uwagę poziom opieki oraz warunki bytowe Ośrodka Senior Med i porównując je z analogiczną ofertą miejsc o podobnym standardzie, proponujemy ceny niższe o ok. 30%.

 • Domowa, rodzinna atmosfera

Personel Senior Med traktuje naszych Podopiecznych jak domowników. Dbamy o to aby nasza postawa, cierpliwość i wyrozumiałość dawała im  poczucie bezpieczeństwa i budowała wzajemne zaufanie.

 

 • Wykwalifikowany, troskliwy, wyrozumiały i bardzo życzliwy personel opiekuńczy

Cały personel SENIOR MED jest starannie dobierany pod względem nie tylko kwalifikacji zawodowych, doświadczenia, doskonałych umiejętności opieki nad naszymi Podopiecznymi, ale także życzliwości, etyki i pozytywnego nastawienia do ludzi i otoczenia.

 

 • Opieka lekarzy internistów

O bezpieczeństwo medyczne naszych Podopiecznych dbają lekarze interniści. Standardowe wizyty odbywają się dwa razy w tygodniu (8 razy w miesiącu) co gwarantuje stały monitoring stanu zdrowi naszych Pensjonariuszy.

 

 • Całodobowa opieka pielęgniarska 

Zdrowie Podopiecznych oddajemy w ręce wykwalifikowanych pielęgniarek z wieloletnim doświadczeniem na oddziałach szpitalnych oraz w opiece nad osobami starszymi.

Codziennie nasz zespół pielęgniarski troskliwie opiekuje się naszymi Pensjonariuszami: podaje lekarstwa, prowadzi profilaktykę przeciwodleżynową, mierzy ciśnienia, pobiera materiały do badań, wykonuje iniekcje, podłącza kroplówki oraz wykonuje inne zlecone przez lekarzy zabiegi medyczne.

 

 • Bliska współpraca z pobliskim szpitalem

Bliskie sąsiedztwo szpitali w Otwocku, Mińsku Mazowieckim oraz Międzylesiu gwarantuje możliwość natychmiastowej pomocy w nagłym przypadku lub cięższego zachorowania.

 

 • Komfortowe warunki pobytu

Ośrodek Senior Med w Wiązownej został wybudowany i oddany do użytkowania w 2016 roku. Projektując go uwzględniliśmy wszystkie wymogi zawarte w Ustawie o Pomocy Społecznej oraz w Ustawie o Podmiotach Leczniczych. Oznacza to, że nasi Podopieczni przebywają w obiekcie nieadoptowanym a od początku budowanym w oparciu o wymagania, potrzeby i komfort osób starszych (szerokie drzwi i korytarze, dwie klatki schodowe, duże łazienki, winda itd.), w każdym z 42 pokoi znajduje się łazienka z maksymalnie ograniczonymi barierami architektonicznymi. Każdy pokój wyposażony jest w 4 pozycyjne, sterowane pilotem łóżka rehabilitacyjne Volker, system przywoławczy pielęgniarkę, odbiornik TV, monitoring oraz system sygnalizacji pożaru (SAP).

 

 • Codzienny blok zajęć terapeutycznych i manualnych

W naszej ofercie dla naszym Pensjonariuszy przygotowaliśmy codzienne bloki zajęć rehabilitacyjnych, fizjoterapeutycznych, usprawnień ruchowych, masaży, terapii zajęciowej oraz dogoterapii.

 

 • Podstawowe lekarstwa i badania w cenie

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Pensjonariuszy, w cenie pobytu zostały uwzględnione podstawowe lekarstwa oraz standardowe badania diagnostyczne. 

 

 • Smaczne i zdrowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet

Pamiętając o słynnym powiedzeniu: „Przez żołądek do serca”, codziennie dbamy o to, aby serwowane posiłki były smaczne i dostosowane do indywidualnych gustów i wymagań naszych Podopiecznych. Wiedząc jak ważne jest w starszym wieku przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów, szczególną uwagę zwracamy na bilanse wodne poszczególnych Pensjonariuszy.

 

 • Opieka duszpasterska

Wiedząc jak ważne dla niektórych z naszych Podopiecznych jest życie duchowe, zapewniamy regularne wizyty duszpasterskie w każdy pierwszy piątek miesiąca.

 

 • Duży ogród z zielenią

Zdając sobie sprawę, jak istotna dla naszych Pensjonariuszy jest cisza i spokój, Ośrodek Senior Med zlokalizowany jest w otoczeniu dużego ogrodu z zielenią. Dla potrzeb naszych Podopiecznych ogród wyposażyliśmy w huśtawki, meble ogrodowe, fontannę z ławeczkami oraz zbudowaliśmy kapliczkę gdzie w okresie wiosenno – letnim odbywają się spotkania z duszpasterzem.

 

 • Położenie w ładnej i spokojnej okolicy 

Ośrodek Senior Med zlokalizowany jest spokojnej Wiązownej (18 km od Warszawy) – miejscu które wręcz zachęca do odpoczynku i relaksu.

 

 

 W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.