Wideokonferencja - Rady Seniorów

Wideokonferencja - Rady Seniorów
Drukuj Skomentuj

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej w ramach realizacji zadań z zakresu polityki senioralnej województwa mazowieckiego, organizuje cykl wideokonferencji pt. “Rada seniorów jako organ wspomagający działalność samorządu terytorialnego”. Zachęcamy do udziału!Wideokonferencja skierowana do włodarzy powiatów, miast, gmin oraz przedstawicieli środowisk senioralnych: NGO, PZERiI, UTW i rad seniorów, działających na obszarze powiatów: garwolińskiego, łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego i węgrowskiego odbędzie się 23 września 2020 roku w godzinach 10-12.

W trakcie wideokonferencji, organizatorzy pragną zwrócić uwagę na jedną z funkcjonujących obecnie form umożliwiających realne włączanie osób starszych we współdecydowanie o lokalnych sprawach istotnych dla tej grupy społecznej.

W imieniu organizatora serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 

Jak wziąć udział w wideokonferencji?


Aby zgłosić swój udział w wideokonferencji, w terminie do 18 września 2020 r. należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, stanowiący załącznik, na adres piotr.lejzerowicz@mcps.com.pl lub pocztą na adres Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej, ul. Nowogrodzka 62a, 02-002 Warszawa.

Dzień przed wideokonferencją na adresy maillowe zgłoszonych uczestników wysłany zostanie link do aplikacji MS Teams. Po kliknięciu w link, uczestnik automatycznie zostanie połączony z wideokonferencją – transmisja będzie dostępna od 9:45 w dniu wideokonferencji.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!