Wiek to tylko liczba, czyli Poznańscy seniorzy w akcji

Wiek to tylko liczba, czyli Poznańscy seniorzy w akcji
Drukuj Skomentuj

Kolejna edycja największych targów senioralnych w Polsce VIVA Seniorzy! odbędzie się już 19-20 października 2018 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. To obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego seniora. Bogaty program wydarzeń towarzyszących targom podnosi ich wartość praktyczną, a liczba atrakcji  gwarantuje, że każdy senior wróci z Międzynarodowych Targów Poznańskich z poczuciem mile spędzonego czasu.

Seniorów jest coraz więcej i ta liczba będzie tylko wzrastała. Codziennie dbają o dzieci, wnuki i mają mnóstwo spraw na głowie. Tym razem to my zrobimy coś dla nich! Podczas tych dwóch dni to właśnie seniorzy są w centrum uwagi.


Scena w Pawilonie 3 na Międzynawowych Targach Poznańskich zostanie zdominowana przez prawdziwe gwiazdy estrady.  W piątek o godzinie 15:00 wystąpi Teresa Werner, natomiast w sobotę usłyszymy takie hity jak ,,Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał’’ i ,,Prześliczna wiolonczelistka’’ w wykonaniu zespołu SKALDOWIE. Oba te koncerty odbywają się w ramach wydarzenia i są w cenie biletu na targi, które można zakupić już od 10 zł na stronie www.vivaseniorzy.pl oraz w Empiku.


Organizatorzy VIVA Seniorzy! przygotowali również niezwykle ciekawy program warsztatów i wykładów. Na scenie taneczno-sportowej odbędą się zajęcia ruchowe, gimnastyka i pokazy w wykonaniu samych seniorów. Będzie okazja, by nauczyć się podstaw Tai-Chi lub spróbować swoich sił w fitness latino. Program wykładów również zapowiada się interesująco. Będą poruszane tematy podróży online, czyli krótki przewodnik po narzędziach do planowania podróży przez Internet, trochę o zdrowiu, a nawet o Hortiterapii - nowoczesnej metodzie wspomagającej leczenie poprzez… ogród i rosnące w nim rośliny oraz zioła. Odbędą się również warsztaty o slowjoggingu który, jak się okazuje, jest idealną formą aktywności fizycznej dla seniorów. Poznański Caritas będzie również pomagał zwiedzającym w konfiguracji smartfona bądź tabletu czy zainstalowaniu przydatnych aplikacji ułatwiających codzienne czynności.


Z okazji odbywających się targów, również Koleje Wielkopolskie przygotowały specjalną promocję dla uczestników VIVA Seniorzy! Wystarczy przyjechać do Poznania pociągiem tego właśnie przewoźnika i zdobyć pieczątkę na ich stoisku, która uprawnia
do DARMOWEGO przejazdu powrotnego.


Nieodłącznym elementem targów są oczywiście wystawcy, którzy przygotowali dla zwiedzających nie tylko bogatą ofertę, ale również wiele atrakcji, zajęć i bezpłatnych badań medycznych.  Przez oba dni będzie można odwiedzać stoiska firm z różnorodnych branży, które oferują produkty i usługi dla osób 50+.


Podczas tegorocznej edycji VIVA Seniorzy! z pewnością nie zabraknie atrakcji. Zachęcamy wszystkich seniorów, by w najbliższy weekend zrobili coś z myślą o sobie, zabrali ze sobą znajomych i spędzili czas w miłej i pełnej energii atmosferze na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Do zobaczenia!

 

 

Program Targów dostępny na stronie organizatora:

https://www.vivaseniorzy.pl/pl/

 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!