Wolne miejsca dla seniorów w Szklarskiej Porębie - Dom „Słoneczna Polana”

Wolne miejsca dla seniorów w Szklarskiej Porębie -  Dom „Słoneczna Polana”
Drukuj Skomentuj

Wyobraź sobie dom, otoczony przepięknym parkiem bukowym, w którym możesz spacerować do woli i odpoczywać w przytulnych atlanach... Wyobraź sobie dom z tarasem, na którym możesz godzinami rozkoszować się malowniczym krajobrazem Karkonoszy...

To magiczne miejsce to Sudecki Dom Seniora „Słoneczna Polana”, którego misją jest stworzenie serdecznej i rodzinnej atmosfery. Obiekt znajduje się w Szklarskiej Porębie, w okolicy dwóch znanych karkonoskich wodospadów - Kamieńczyka oraz Szklarki. Ta prywatna placówka będzie idealna dla tych, którzy szukają ciszy, spokoju, a także wsparcia podczas choroby. Pobyt tutaj zapewni podopiecznym poczucie bezpieczeństwa, komfort oraz możliwość przeżycia jesieni życia w bliskim sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego.

Dom „Słoneczna Polana” mieści się w 3-kondygnacyjnym budynku, pozbawionym barier architektonicznych. Posiada windę oraz przestronne korytarze, przystosowane dla osób starszych. Dom Spokojnej Starości oferuje 45 miejsc pobytowych. Przebywający tutaj mieszkańcy znajdą w nim profesjonalną salę rehabilitacyjną, pokój kąpielowy z wanną dla niepełnosprawnych, bogato wyposażone aneksy kuchenne, a także salę kominkową, stanowiącą wyjątkowe miejsce spotkań wszystkich pensjonariuszy. 

Placówka oferuje przestronne, funkcjonalnie urządzone pokoje jedno i dwuosobowe, posiadające instalację przywoławczą, TV oraz telefon. Warto wspomnieć, że każdy z nich wyposażony został w łazienkę, przystosowaną dla osób z dysfunkcją narządu ruchu. Dodatkowo, w pomieszczeniach obiektu znajdziemy niezależną wentylację mechaniczną oraz nocne oświetlenie.

 

Niewiele jest w Polsce obszarów tak sprzyjających odpoczynkowi i rekreacji jak okolice Szklarskiej Poręby. Cisza, świeże powietrze, a także bliski kontakt z naturą to elementy wpływające kojąco na człowieka. Skorzystaj więc z walorów tego terenu i skontaktuj się z Sudeckim Domem Seniora „Słoneczna Polana”, w którym są jeszcze wolne miejsca!

 

Sudecki Dom Seniora „Słoneczna Polana”

ul. Franciszkańska 30
58-580 Szklarska Poręba

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe