Wolne pokoje w Fundacji Sadyba w Bystrej

Wolne pokoje w Fundacji Sadyba w Bystrej
Drukuj Skomentuj

We wsi Bystra, położonej w województwie śląskim, nad potokiem Białka w Beskidzie Śląskim, a także na południe od Bielska-Białej położony jest dom Fundacji Sadyba, której celem jest utworzenie i prowadzenie Domów Pomocy Społecznej dla osób potrzebujących. W placówkach znajdą pomoc zarówno osoby starsze, jak i te pozostające w trudnej sytuacji bytowej, a wykwalifikowana kadra pracowników zadba o profesjonalną opiekę i życzliwą atmosferę.

Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Bystrej specjalizuje się w działalności fizjoterapeutycznej i rehabilitacyjnej. Opieka zorganizowana jest w od poniedziałku do piątku, od 7.00 do 17.00, jednak istnieje możliwość zmiany godzin, według indywidualnych ustaleń z dyrekcją. Personel DDPS może zająć się osobami niepełnosprawnymi, chorymi na Alzheimera oraz tymi, które wymagają podania kroplówki, pokarmu w płynie, czy wszelkich innych lekarstw.

Budynek SADYBA otoczony jest rozległym i zadbanym terenem, zachęcającym do spacerów i odpoczynku pośród zieleni. To czyste i jasne wnętrze będzie idealnym miejscem dla każdego, kto pragnie w spokoju przeżyć swoją jesień życia. Doskonałą wizytówkę ośrodka stanowią życzliwe opiekunki, które troszczą się o swoich pensjonariuszy, a także cierpliwy, wyrozumiały i udzielający rzetelnych informacji dział recepcji. Warto wspomnieć, że odwiedziny możliwe są o dowolnej porze, a zapracowani bliscy przebywających tutaj podopiecznych mają możliwość wykupienia smacznych, domowych posiłków.

Placówka otwarta jest także dla osób sprawnych intelektualnie, które mogą korzystać z telewizji, gier towarzyskich, Internetu, wyżywienia, czy zajęć świetlicowych. W skład dziennego harmonogramu wchodzą: poranna kawa lub herbata i wiadomości, ćwiczenia ruchowe, muzykoterapia, biblioterapia, pora obiadowa, spacer, udział w grach logicznych, pogadanki w ramach klubu dyskusyjnego, a także muzyka relaksacyjna na koniec dnia.

Fundacja SADYBA oferuje swoim podopiecznym pobyty na czas określony, z koniecznością pokrycia wszystkich kosztów we własnym zakresie, możliwość zamieszkania na czas nieokreślony na własny koszt, a także opcję zamieszkania na czas nieokreślony, z uwzględnieniem częściowej dopłaty ze strony gminy, właściwej z uwagi na miejsce zamieszkania. Pobyt i koszty z nim związane będą regulowane według treści umowy zawartej z Fundacją.

Znasz kogoś, kto wymaga stałej opieki? Koniecznie zgłoś się do Fundacji SADYBA, gdzie wyspecjalizowani fachowcy odpowiednio zaopiekują się bliską Ci osobą. Skorzystaj z oferty Dziennego Domu Pomocy Społecznej, w którym są jeszcze wolne miejsca!


Fundacja SADYBA
Klimczoka 80, Bystra 43-360
tel. 33 817 12 12

 

Aby przejrzeć profil Fundacji ->> kliknij tutaj.

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe