Veritas - opieka nad seniorem

Veritas - opieka nad seniorem
Telefon:
88153 33 33
Strona WWW:
www.veritas-polska.pl

Lokalizacja:

Adres: Wawrzyniaka 2, Wrocław

Veritas - opieka nad seniorem

Veritas oferuję całodobową opiekę nad seniorem. Dzięki nam możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Z doświadczenia wiemy, jak wiele trudu i zaangażowania wymaga pomoc osobie starszej i schorowanej. Nie zawsze jest możliwe, aby bliscy byli przy seniorze przez cały czas, w ciągu dnia. Kiedy niezbędna jest pomoc przy podstawowych czynnościach, takich jak: jedzenie, korzystanie z toalety, higiena ciała czy codzienne dotrzymywanie towarzystwa, potrzebna jest dyspozycyjna i wykwalifikowana osoba.

 

Dla kogo?


Nasi podopieczni to zarówno osoby wymagające stałej opieki pielęgniarskiej czy medycznej, po hospitalizacji lub mające problemy z przemieszczaniem, jak też seniorzy, którym coraz większą trudność sprawiają czynności dnia codziennego.

 

Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego i towarzyszenie w czynnościach dnia codziennego

 

Podstawowe usługi wsparcia w czynnościach życia codziennego, takie jak pranie, prasowanie, zmiana pościeli, monitorowanie świeżości i stanu zapasów domowych, zakupy spożywcze czy odkurzanie, ale też wspólne spędzanie czasu, jak np. oglądanie telewizji lub czytanie książek.

 

Baza kilkuset opiekunek


Od lat współpracujemy z kilkudziesięcioma agencjami w Polsce i na Ukrainie, posiadamy własne oddziały rekrutujące. Z naszą ofertą można zapoznać się w branżowych pismach, portalach internetowych najważniejszych targach w Polsce. Wierzymy, że inwestycja w kapitał ludzki przynosi długotrwałe korzyści, czego dowodem jest ponad 90% wskaźnik ponownie wyjeżdżających z nami opiekunek.


Legalne zatrudnienie opiekunki

Uczciwe zatrudnienie to nie tylko gwarancja comiesięcznego wynagrodzenia, ale także odprowadzanie składek i prawo do bezpłatnego leczenia. Spełniając wszelkie formalności zapewniamy bezpieczeństwo zarówno opiekunkom jak i naszym klientom.

 

Opieka wykwalifikowanych koordynatorów

Pomoc w dobrze odpowiedniej kandydatki i ciągłość obsługi zlecenia zapewniają nasi koordynatorzy. Każda rodzina to inne wyzwanie, dlatego staramy się dopasowywać nasz personel nie tylko pod względem nabytego doświadczenia, ale i wspólnych pasji czy zainteresowań.

 

Oferta premium

Pakiet dla wymagających klientów, zawierający opiekę w szerszym tego słowa znaczeniu, zapewniający związaną pomoc w zmaganiach dnia codziennego. Pakiet zawiera:

 

- możliwość wykonania darmowych badań lekarskich o wartości ok 180 zł w ogólnopolskiej sieci laboratoriów medycznych (między innymi badania krwi, moczu czy glukozy),
- pomoc w wypożyczeniu niezbędnego sprzętu medycznego, zrobieniu zakupów spożywczych czy aptecznych,
- specjalne ceny na wiele produktów higienicznych, w tym pampersy,
- dyżury telefoniczne psychologa.