Wrocławski Klub Formaty: oferta dla seniorów na sezon 2019/2020

Wrocławski Klub Formaty: oferta dla seniorów na sezon 2019/2020
Drukuj Skomentuj

Wrocławski Klub Formaty zaprasza seniorów na skorzystanie z zajęć w ramach spotkań Czas dla seniora. Poniżej przedstawiamy ofertę na sezon 2019/2020.

Czas dla seniora to cztery różnorodne spotkania, podczas których każdy może odnaleźć coś dla siebie.
 
Wszystkie spotkania odbywają się bezpłatne.

 

​Senior Gospel Choir

poniedziałek, godz. 11:10-12:40

Senior Gospel Choir to chór inny niż wszystkie.

​Działający od 2017 roku we Wrocławskim Kubie Formaty, jest inicjatywą niezwykłą, tworzoną przez kochających muzykę seniorów, którzy pod czujnym okiem inspirującej instruktorki rozwijają umiejętności wokalne i muzyczne oraz wspólnie tworzą wyjątkową grupę realizujących swoje pasje ludzi.​

Chór jest otwarty dla wszystkich chętnych Seniorów, zajęcia są bezpłatne.

​Zapraszamy do wspólnej przygody wszystkich zainteresowanych.

​Prowadząca: Marta Mackiewicz

 

Zajęcia „Zdrowy Senior”

piątek, godz. 11:00-12:30

Uczestnicy dowiedzą się jak efektywnie oddychać i wzmacniać swoje ciało oraz jak przyjmować prawidłową postawę i wykonywać wzmacniające ćwiczenia. Poznają podstawy zdrowego żywienia i tajniki odżywiania prostego, opartego na warzywach, owocach, orzechach, nasionach, ziołach i rybach. Każdy z uczestników wyniesie z zajęć wiedzę, jak zdrowiej żyć i dbać o codzienność.

Zajęcia otwarte, bezpłatne.

Instruktorki: Agnieszka Burzyńska oraz Magdalena Krawczun

 

Malarstwo

piątek, godz. 12:45-14:15

​Podczas spotkań uczestnicy poznają podstawy malarstwa sztalugowego i będą mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności twórczych. Praca z różnorodnymi kompozycjami w miłym towarzystwie oraz przyjemnej atmosferze.

Zajęcia otwarte, bezpłatne.

 

Brydżowe spotkania otwarte

piątek, godz. 14:30-17:30

Logiczna gra karciana, w której bierze udział czterech graczy tworzących dwie rywalizujące ze sobą pary. Gracze stanowiący parę siedzą naprzeciw siebie. Każda para stara się uzyskać lepszy wynik punktowy od wyniku przeciwników. Świetna rozrywka na piątkowe popołudnia dla wszystkich seniorów chcących miło spędzić czas w towarzystwie i przyjaznej atmosferze.

Spotkania otwarte, bezpłatne.

 
Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy – telefonicznie lub osobiście w Biurze WKF. Więcej informacji i zapisy: +48 71 789 3320 wewn. 1.

 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe