Wspaniały, spersonalizowany prezent na dzień babci!

Wspaniały, spersonalizowany prezent na dzień babci!
Drukuj Skomentuj

Jeśli chcesz, żeby twoja babcia zapamiętała prezent na dzień babci, wybierz spersonalizowany upominek!

Spersonalizowany prezent do 50 zł

 

Tanim, a efektownym prezentem będzie kubek z napisem "ukochana babcia," lub z zdjęciem babci z wnukami. Magicznym prezentem będzie kubek, na którym napis, lub zdjęcie pojawia się po wlaniu gorącego napoju. Taki kubek jest niedrogi, a babcia będzie mogła z niego korzystać przez długi czas. Do prezentu warto dołączyć słodycze. Są one świetnym dodatkiem do głównego prezentu.

 

Sprawdź również: Jaka jest bezpieczna pozycja do snu dla seniora?


Droższy prezent spersonalizowany

 

Jeśli chcemy zainwestować więcej pieniędzy w prezent, który zostanie zapamiętany przez naszą babcię, warto kupić jej obraz wydrukowany na płótnie. Na takim obrazie umieśćmy zdjęcie całej naszej rodziny. Taki prezent będzie dla babci świetną pamiątką na wiele lat, podobnie jak fotoksiążka z najzabawniejszymi zdjęciami całej rodziny, lub fotokalendarz. 


Spersonalizowana poduszka lub ręcznik

 

Babci warto kupić również poduszkę ze zdjęciem całej rodziny, lub ręcznik z efektownym napisem np.: "Dla ukochanej babci imie".

Pamiętajmy, żeby prezent wręczać z uśmiechem i dobrym słowem. Każdy z takich upominków, z pewnością ucieszy naszą babcię i pokaże jej, że zawsze o niej pamiętamy.

 

Sprawdź także: Rusza The Voice Senior!

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!