Wydarzenia dla seniorów jesień 2019 - będzie się działo!

Wydarzenia dla seniorów jesień 2019 - będzie się działo!
Drukuj Skomentuj

Warsztaty, dyskusje, darmowe badania, konsultacje, filmy, spektakle… Wszystkie te atrakcje czekają na seniorów już tej jesieni. Dni seniora, targi i festiwale będą odbywać się w różnych miastach Polski i w różnych terminach - będzie się działo! Sprawdź, jakie wydarzenia dla seniorów zapowiadane są na jesień 2019.

Projekt „Aktywny Senior” w ramach Warszawskich Dni Seniora

2 sierpnia - 29 września 2019 r., Warszawa


Choć część wydarzeń w ramach Warszawskich Dni Seniora już za nami, warto jeszcze zajrzeć do Warszawy we wrześniu. Dla seniorów organizowane są spotkania i spacery varsavianistyczne oraz potańcówka międzypokoleniowa.

Więcej informacji o wydarzeniu: Aktywny Senior - zapraszamy na Warszawskie Dni Seniora 2019!

 

Wrocławskie Dni Seniora

6 września - 6 października 2019 r., Wrocław


1 miesiąc, prawie 200 wydarzeń!  Wydarzenia dla seniorów będą dotyczyły kultury, edukacji, zdrowia, sportu i rekreacji. Nie przegap największych atrakcji dla seniorów we Wrocławiu!

Więcej informacji o wydarzeniu: Nadchodzi Święto Seniorów! Wrocławskie Dni Seniora 2019

 

Targi Seniora

27-28 września 2019 r., Kraków


W tym roku Targi Seniora w EXPO Kraków odbywają się pod hasłem „Dodajemy energii”. Jakie atrakcje czekają na seniorów? Ponad stu wystawców, bezpłatne badania, oferty sanatoriów i biur podróży oraz koncerty, warsztaty, wystawy, spektakle i prelekcje. Warto zajrzeć do Krakowa pod koniec września!

Więcej informacji o wydarzeniu: Targi Seniora Kraków 2019: Spotkanie przepełnione pasją i energią

 

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych JARMARK KREATYWNOŚCI

29 września 2019 r., Warszawa


Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Międzynarodowy Dzień Osób Starszych to nie tylko święto seniorów, ale też ich rodziny, przyjaciół i sympatyków. Stąd atrakcje - występy artystyczne i wspólna zabawa, nieodpłatne badania i porady specjalistów, aktywny pokaz chińskich ćwiczeń energetycznych i konkurencje ruchowe z nagrodami, pokaz mody i inne - zachwycą nie tylko osoby 50+!

Więcej informacji o wydarzeniu: Jarmark Kreatywności: Wielki Finał Warszawskiego Tygodnia Seniora

 

Międzynarodowe Targi Seniora

12 października 2019 r., Kielce


To pierwsze takie wydarzenie, organizowane przez Targi Kielce. Międzynarodowe Targi Seniora będą miały charakter  międzypokoleniowy - seniorzy zachęcani są do przyjścia z całymi rodzinami. W programie m.in. wystawy, koncerty, pokazy, konkursy, bezpłatne badania i spotkania z wyjątkowymi gośćmi. Dla osób, które chcą #więcej!

Więcej informacji o wydarzeniu: Pierwsze Międzynarodowe Targi Seniora już tej jesieni w Targach Kielce!

 

Targi VIVA SENIORZY!

25-26 października 2019 r., Poznań


To jubileuszowa edycja Targów VIVA SENIORZY, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie! Wydarzenie będzie podzielone na cztery bloki tematyczne: aktywność, zdrowie, wiedza, otoczenie. Program po brzegi wypełniony będzie wydarzeniami edukacyjnymi, ogólnorozwojowymi, sportowymi i kulturalnymi. Będzie się działo!

Więcej informacji: To już 10 lat! Zapraszamy na wyjątkowy jubileusz targów VIVA SENIORZY!

 

LUBSENIOR Lubelskie Spotkanie Seniorów

25-27 października 2019 r., Lublin


Organizowane przez Targi Lublin, wydarzenie LUBSENIOR będzie pełne atrakcji! Zapowiadane są bezpłatne badania medyczne, porady (prawne, odnośnie pracy po pięćdziesiątce, bezpieczeństwa czy finansów), pokazy, koncerty i warsztaty. Na Lubelskich Spotkaniach Seniorów będzie trochę kultury, trochę edukacji i trochę sportu. Połączenie idealne!

Więcej informacji o wydarzeniu: LUBSENIOR - doświadczenie ma znaczenie!

 

Wydarzenia branżowe jesień 2019


Jesteś opiekunem seniora, opiekunem medycznym albo właścicielem domu seniora? Wybierz wydarzenia branżowe zapowiadane na jesień 2019:

 

  1. 27. Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji (19-21 września 2019 r., Łódź)
  2. Konferencja „Technologie w opiece nad seniorami - rehabilitacja i sprzęt medyczny” (26 września 2019 r., Warszawa)
  3. XIII Międzynarodowa Konferencja „Psychogeriatria 2019 - stan obecny” (29-30 listopada 2019 r., Wrocław)

 

DomySeniora.pl - warto do nas zaglądać!


Jednym z głównych celów naszego portalu jest prezentowanie treści dotyczących odpowiedniej opieki nad seniorami, a także ich aktywizacji. Obalamy krzywdzące stereotypy. Patronujemy wydarzeniom edukującym w kwestiach związanych z pielęgnacją osób starszych, niepełnosprawnych.

Jesteś organizatorem wydarzenia i poszukujesz patrona medialnego? Zapraszamy do współpracy - zajrzyj do zakładki Patronaty medialne.

Dla seniorów natomiast zawsze mamy informacje o ciekawych wydarzeniach (w zakładce Imprezy i wydarzenia) oraz porady (Porady dla Seniora). Zapraszamy!

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe