Zabiegi kosmetologiczne i medycyna estetyczna dla seniorów

Zabiegi kosmetologiczne i medycyna estetyczna dla seniorów
Drukuj Skomentuj

Seniorzy coraz częściej korzystają z różnorodnej oferty salonów kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Dzięki temu mogą poczuć się nie tylko piękniej czy zdrowiej, ale pozbyć też niechcianych dolegliwości. Na które zabiegi warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

Paparazzi to Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, która znajduje się na ulicy Jana Pawła II w Lublinie. Oferta zabiegów jest na tyle bogata, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na co powinni zwrócić szczególną uwagę seniorzy?

 

Sprawdź również: Suplementy w diecie seniorów - tego nie może zabraknąć

 

Zmarszczki u seniora – jak sobie z nimi poradzić?


Zmarszczki to najczęstszy kompleks seniorów. Okazuje się jednak, że dzięki najnowszym technologiom można sprawić, że staną się o wiele mniej widoczne. Lubelska klinika Paparazii oferuje laserową redukcję zmarszczek za pomocą różnorodnych głowic – ipixel, clearlift, dye-vl. Ze zmarszczkami można rozprawić się również za pomocą fali radiowej akcent prime, która doskonale poradzi sobie również z drugim podbródkiem i wysmukli optycznie twarz. Seniorzy wybierają również bezinwazyjny masaż głowicą endermolift, który pozwala na przeprowadzenie naturalnego liftingu odmładzającego skórę.  To jednak nie wszystko, więc w ofercie kliniki na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 

Przebarwienia na twarzy – jak je usunąć?


Przebarwienia na twarzy to jeden z najczęstszych problemów seniorów. Powstają w wyniku nierównomiernego rozmieszczenia komórek melaniny. Oferowane technologie pozwalają jednak się ich pozbyć. Jeśli zatem nie chcesz ukrywać przebarwień pod grubą warstwą makijażu – nie zwlekaj dłużej. Laserowa bądź świetlna redukcja przebarwień sprawdzi się idealnie.

 

Czytaj również: Otyłość u osób starszych - przyczyny, skutki. Jak leczyć otyłość u seniorów?

 

Nadmierna tkanka tłuszczowa u seniora – jak się jej pozbyć?


Nadmierna tkanka tłuszczowa to problem wielu osób – nie tylko seniorów. Klinika Paparazzi wykorzystuje aż trzy technologie, dzięki którym można pozbyć się tkanki tłuszczowej. Należą do nich: Endermologie® LPG Alliance, Accent Prime™ oraz D-ACTOR® Storz Medical. Wykonywane zabiegi pomogą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

 


Autorka: Izabela Nestioruk-Narojek

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!