Zakład Pielęgnacyjno - Rehabilitacyjny Lasota Kocikowa

Zakład Pielęgnacyjno - Rehabilitacyjny Lasota Kocikowa
Drukuj Skomentuj

Zakład Pielęgnacyjno - Rehabilitacyjny LASOTA to miejsce, w którym stworzono idealne warunki dla osób cierpiących na chorobę Alzheimera, a także dla wszystkich seniorów wymagających nieustannej opieki medycznej.

 

Obiekt leży w małej miejscowości Kocikowa, około 7 km od Ogrodzieńca, na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, słynącej z pięknych widoków, malowniczych skałek oraz ruin potężnych zamków. Wiele uroczych zakątków, atrakcyjna lokalizacja oraz czyste wiejskie powietrze sprawią, że pobyt w tym ośrodku pozwoli jego mieszkańcom na spokojny wypoczynek oraz rozkoszowanie się pięknem otaczającej przyrody.

 

 

Placówka zapewnia kompleksowe usługi pielęgniarskie wraz z konsultacjami lekarskimi i zabiegami rehabilitacyjnymi, które świadczone są w budynku bez barier architektonicznych, wyposażonym w dużą, nowoczesną windę. Prawdziwą dumą zakładu jest odpowiednio wykwalifikowany i życzliwy personel, składający się z pielęgniarek i opiekunów, dbający o poczucie bezpieczeństwa swoich podopiecznych.

 

 

Do dyspozycji mieszkańców oddano tutaj jadalnię, pokój dzienny, salę do terapii zajęciowej, salę telewizyjną oraz salę rehabilitacyjną, zaopatrzoną w tor do nauki chodzenia, aparaty do magnetoterapii, czy terapii ultradźwiękowej. Seniorzy mają również możliwość spędzania czasu wolnego w ogrodzie z altaną, a także korzystania z Internetu. Przebywający tutaj pensjonariusze mogą liczyć na stałą opiekę lekarza, pielęgniarek, opiekunów, psychologa, logopedy.

 

 

Własna kuchnia przygotowuje posiłki z uwzględnieniem diet. Ponadto, istnieje możliwość prania odzieży, czy udziału w dodatkowych zajęciach terapeutycznych. Warto wspomnieć, że podopieczni korzystający z usług tego zakładu mieszkają w komfortowych, jasnych i przytulnych pokojach 1, 2 lub 3-osobowych z łazienkami, wyposażonych w instalację przyzywową. W ogólnodostępnej łazience zainstalowano specjalistyczny sprzęt ułatwiający korzystanie z niej osobom mniej sprawnym, a nawet łóżko do kąpieli przeznaczone dla pacjentów leżących.

 

 

Co znajdziemy w ofercie Zakładu Pielęgnacyjno - Rehabilitacyjnego LASOTA? Placówka proponuje usługi w ramach kontraktu NFZ, czyli opiekę długoterminową ZOL/ZPO oraz pełnopłatną opiekę długoterminową. Obiekt świadczy też krótkoterminowe pobyty, które mogą stać się atrakcyjne dla rodzin opiekujących się swoimi bliskimi, potrzebujących chwili wytchnienia od codziennych obowiązków. Cena za dobę wynosi od 100 do 150 zł.

 

 

Kontakt

 

Zakład Pielęgnacyjno - Rehabilitacyjny Lasota

ul. Kocikowa 42 a, Kocikowa

tel. 600 975 870 lub 32 670 03 08

strona WWW: opiekalasota.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe