Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Sanus

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Sanus
Drukuj Skomentuj

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Sanus to placówka, dla której liczy się przede wszystkim dobro podopiecznych. Szlachetną ideą obiektu jest pomoc drugiemu człowiekowi, a także traktowanie go z szacunkiem i godnością. Ten zlokalizowany w Radlinie dom seniora oferuje całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i opiekuńczego dla 28 osób. Do zakładu przyjmowani są pacjenci, których stan nie wymaga stałego nadzoru lekarskiego oraz hospitalizacji, natomiast konieczne są długotrwałe zabiegi pielęgnacyjne.

Opiekę lekarską sprawują lekarze z długoletnim stażem pracy w zakresie medycyny rodzinnej. Przebywający w placówce pacjenci mogą korzystać tutaj z dodatkowych zabiegów rehabilitacyjnych w mieszczącej się w tym samym budynku przychodni, a w tym z masaży, ziołolecznictwa, czy krioterapii miejscowej. Obiekt dysponuje kilkoma przestrzennymi oraz słonecznymi pokojami 1 i 3-osobowymi, a także jednym pokojem 5-osobowym, które wyposażono w elektryczne łóżka z regulowanymi materacami. Do dyspozycji podopiecznych oddano także jadalnię z pokojem dziennym, kuchenkę, windę oraz łazienkę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych.

 

 

 

Placówka dokłada wszelkich starań, by zapewnić swoim pensjonariuszom bezpieczny i komfortowy pobyt. Dlatego też, w obiekcie znajdziemy niezbędne urządzenia medyczne takie jak: ssak, inhalator, koncentrator tlenu, podnośnik transportowo-kąpielowy, czy EKG. Seniorzy mieszkający w zakładzie mogą liczyć na pełne wyżywienie składające się z 4 posiłków, przygotowywanych zgodnie z zaleceniami dietetyka. W czasie wolnym, na podopiecznych czeka telewizor, książki, gazety, radio oraz gry.

 

 

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Sanus zapewnia usługi zdrowotne - diagnostyczne, rehabilitacyjne, opiekuńcze i terapię manualną. Placówka zaprasza wszystkich zainteresowanych z okolic Rybnika, Radlina, Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębia-Zdroju, Żor, a nawet Gliwic. Szukacie idealnego miejsca dla Waszych bliskich?

 

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu: 665 113 739

 

 

Kontakt

NZOZ "SANUS" S.C.
Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy


44-310 Radlin
ul. Władysława Orkana 8

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe