„Zdrowa stopa - krok w przyszłość”: II podologiczna konferencja w Bydgoszczy

„Zdrowa stopa - krok w przyszłość”: II podologiczna konferencja w Bydgoszczy
Drukuj Skomentuj

Zapraszamy do udziału w II podologicznej konferencji naukowo-szkoleniowej pt. „Zdrowa stopa - krok w przyszłość”, organizowanej 29 września 2018 przez Centrum Edukacyjno-Naukowe im. Sue Ryder oraz Rehabilitację Specjalistyczną w Bydgoszczy.

Proponujemy Państwu sesje naukowe prowadzone przez doświadczonych wykładowców oraz spotkania warsztatowe realizowane przez znakomitych praktyków.

 

Celem konferencji jest przybliżenie najnowszych wyników badań i doświadczeń w zakresie diagnostyki wad postawy i chodu za pomocą cyfrowych obrazów, a także innowacyjnego podejścia terapeutycznego do wybranych chorób stóp.

 

Część pierwsza konferencji zostanie poświęcona tematom ściśle medycznym. Swój referat w tej dziedzinie wygłosi członek Instytutu Przemysłu Skórzanego, mgr Bożena Rajchel-Chyla. W temat wpływu, jaki sport wywiera na zdrowie stóp wprowadzi nas specjalista ortopeda-traumatolog dr n. med. Paweł Walasek.

 

Druga sesja będzie poruszała tematy związane z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych w diagnostyce stóp.

 

Zachęcamy również do wzięcia udziału w warsztatach. Będziecie Państwo mogli zapoznać się z cyfrową diagnostyką stóp, zagadnieniami dotyczącymi rehabilitacji oraz pielęgnacji.

 

Do udziału w Konferencji zapraszamy: lekarzy rehabilitacji medycznej, lekarzy ortopedów, lekarzy medycyny sportowej, podologów, fizjoterapeutów oraz wszystkie osoby zainteresowane wadami funkcjonalnymi stóp. Konferencja będzie doskonałą okazją do wspólnej dyskusji oraz wymiany doświadczeń i poglądów, szczególnie ważnych w rozwijającej się dziedzinie: podologii ortopedycznej.

 

Za udział w Konferencji otrzymają Państwo punkty edukacyjne. Liczba przyznawana jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 października 2004 r. w sprawie sposobów dopełniania obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów (Dz. U. z dnia 22 października 2004 r. nr. 231., poz. 2326).

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji!

 

Partnerzy konferencji:

 


Wszelkich dodatkowych informacji udzielą:

 

Izabela Makowska, e-mail: i.makowska@domsueryder.org.pl/ tel.: 503-098-763
Magdalena Wysocka, e-mail: m.wysocka@domsueryder.org.pl / tel.: 605-946-012
Jolanta Miszczak, e-mail: info@sueryder.org.pl/ tel.: 668-044-631

 

Więcej informacji na stronie: www.rehabilitacjaspecjalistyczna.pl

 

Przejdź do PROGRAMU KONFERENCJI.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Słowa kluczowe