Znajdź lek w aptece bez wychodzenia z domu!

Znajdź lek w aptece bez wychodzenia z domu!
Drukuj Skomentuj

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak niezwykle cenny jest czas. Skończ ze spacerami od apteki do apteki, by znaleźć potrzebny lek! Wykorzystaj Internet i znajdź lek błyskawicznie! Seniorze – przeczytaj, by dowiedzieć się, w jaki sposób znaleźć lek w aptece przez Internet!

Ktomalek.pl i Gdziepolek.pl

 

Te strony internetowe dają możliwość sprawdzenia dostępności leku w najbliższej aptece. Jeśli sprawdzisz dostępność zaraz po opuszczenia gabinetu lekarza, a okaże się, że lek jest nieosiągalny – możesz natychmiast wrócić do lekarskiego gabinetu i poprosić o zmianę. Możesz również zarezerwować dany produkt i odebrać w dogodnym, ale niedługim terminie.

 

Jak skorzystać z internetowej bazy leków?

 

Wystarczy, że w wyszukiwarkę internetową Google wpiszesz ktomalek lub gdzie polek. Następnie należy wpisać nazwę leku, którego potrzebujemy, a później ustawić dogodną nam lokalizację. Możliwe jest również przeszukanie asortymentu dowolnej apteki. Serwisy te nie wymagają od seniora logowania, zakładania konta czy podawania jakichkolwiek danych.

 

Dlaczego warto korzystać z baz leków?

 

Warto korzystać z bazy leków, ponieważ unikniesz szukania leków w różnych aptekach i zbędnej utraty czasu. Ponadto, z pewnością unikniesz długich kolejek, a co najważniejsze – tłumów ludzi, co jest obecnie niezwykle ważne. 

 

Jeśli w bazie leków  nie ma konkretnego opakowania, powinieneś sprawdzić dany lek w innym dawkowaniu.

 

Czy internetowe bazy leków mają wady?

 

Nie. Warto jednak wiedzieć, że nie są niezawodne. Może się zdarzyć, że ktoś cię ubiegnie i wykupi lek zanim dotrzesz do apteki.

 

 

Autor: Izabela Nestioruk

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!